Sayfa 55/199 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 433 - 440 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Benim anlayamadığım insan 12,600 den vermediği malı 2 gün sonra neden 10,500 e verir % 23 zarar 2 günde büyük zarar, bu zararı çıkarmak için bankaya koysa parasını 2 yıl beklemesi lazım.11 altında krediyle alan en fazla 1,5 ay beklese faiz ödese yine kazançlı çıkıyor,çağrı spk tebliğine göre olsa 11-12 arası çıkıyor,ha bankaların alacağına karşılık olsa 15-16 arası çıkıyor, spk yüksek olanı gözönünde bulundurmak zorunda,garantili kazanç olmasına rağmen insanlar neden bu kadar kumarbaz ve hesap kitap bilmez anlamış değilim. Ytd

2. kesinlikle bir numara çeviriyorlar bu kâğıtta. kağıdı aşağıda tutmak adına dokta için yüklü sayılabilecek sayıda lotu belirli kademelere yazıyorlar. sığ hisse olduğu için o kademeleri aşmak mümkün olmuyor tabi, aşağı yönünü devam ettiriyor doğal olarak.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tahta yapıcı yada aracı kurumlar kağıdı baskılamaktan vazgeçin. Bu kağıdın değeri bu değil .
    SN.ERSOY DELTA Çok güzel yazmış.
    #DOKTA #COMDO olması gereken:
    "bakın işte böyle bir durumda borsadaki son fiyatı baz alacakları için açığa satacaklar
    iyi bir borsacı cebinde parasıda varsa şuan tahtayı tavanlara vurması gerekliydi
    ancak Danışıklı dövüş bu işler aracı kurumlar kimseye aldırtmıyor"

aracı kurumlar şuan size 100 tl = 1 adet hisseyi bedavaya vermeniz için baskı yapıyor

bu hisse çok gidecekti adamlar çağrı yapıyor
    satmayıp ortaklığa DEVAM da edebilirsiniz ALT tarafı hisseniz BORSA DA işlem GÖRMEZ korkmayın eldeki ni KAPTIRMAYIN

500 000 000 USD yatırımı 2014 boşuna YAPMADI bu çakllar

EGEEN sadece dingil ÜRETİR
    bunlar ARAÇ üretmek için ne gerekirse üretiyor.

4. Hisse comdo iken daha iyiydi sanki burada yatırımcı olabilmek çok zor iyi günler ytd

5. Arkadaşlar ,biliyorum çözüm değil ama içi mi dökecek başka yer de yok;Senin şansının içine tüküreyim nasıl bir şans var sende başka satılan kağıtlar günlerce tavan yapar senin karşına cibilliyetsiz ,aç gözlü bi spek çıkar kağıda basar da ,basar.Spek efendi Allah senin yaptığını sana da yapar inşallah ne ekersen onu biçersin nefret ekiyorsun,HAYIR GELMEZ SENİN KAZANACAĞIN PARADAN,sen güçlüsün ama sonuç da aciz bi insansın ,düşünce alemin de bu yaptıkların elbet seni bulacaktır,kal sağlıksız diyorum.

6. Arkadaşlar,yaşadıkları mı %85 oranın da kaybeden,kaybetmeye zorlanan küçük yatırımcılar adına kitaplaştırmaya karar verdim;Adıda-HER TÜR BORSA DA ;Bedduay la ve küçük yatırımcı(DON KİŞOT lar) sermayesiyle beslenip,yasalarla korunan speklülatörve manibilatöre karşı matematksel ,istatiksel kazan ma olasılıkları.-

7. borsada kazanmak sabır gerekiyor sabırsızlar erir gider

8.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    borsada kazanmak sabır gerekiyor sabırsızlar erir gider
    Arkadaşım,kitap yazacak kadar bilgi birikimine ulaş mış biri söylediğnizi bilmiyor olabilir mi,o bahsettiğiniz %10-15 lik dilime girer ki onun da getirisini,zaman ,alternatif getirilerle kıyaslayacağım.Ben kabaca şunu işleyeceğim don kişot lar belli bilgiye,eğtime rağmen ,kaybet meye zorlanıyor.Masa hileli ,bilgi,eğitim çaresiz kalıyor.

Sayfa 55/199 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •