Onemli Gunler Banner
Sayfa 55/199 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 433 - 440 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. yabanci sermaye bu hisse 0.002 yani almanyada çalışan bir emekli abimiz 20.000 lot almış buda yabancı sermaye olmuss

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yakamoz serbestten 3 milyon açığa satış hiç olmadı 1 haftadan beri 37 ye satılan en fazla lot dün 800 bin civarı oldu.hisse de yazdığın maliyetlerine bakılırsa yüzde 200 zarar da olan biri olarak çok kötümser yazıyorsun.kademeleri görmeyen yatırımcıyı panikletip zarar ettirmeye çalışıyorsun.hani benim için ne yazdığının bir önemi Yok ama milletin vebalini alma.hatta Bu kadar yüksek madem maliyetin bence bi 6 aya ekrana bile bakma sağlığınızı olumsuz etkiliyor belliki

Sent from my iPhone using hisse.net

3.  Alıntı Originally Posted by KAPLAN BEY Yazıyı Oku
    Yakamoz serbestten 3 milyon açığa satış hiç olmadı 1 haftadan beri 37 ye satılan en fazla lot dün 800 bin civarı oldu.hisse de yazdığın maliyetlerine bakılırsa yüzde 200 zarar da olan biri olarak çok kötümser yazıyorsun.kademeleri görmeyen yatırımcıyı panikletip zarar ettirmeye çalışıyorsun.hani benim için ne yazdığının bir önemi Yok ama milletin vebalini alma.hatta Bu kadar yüksek madem maliyetin bence bi 6 aya ekrana bile bakma sağlığınızı olumsuz etkiliyor belliki

Sent from my iPhone using hisse.net
    gardasimm kimseyi al sat demem ben zarardayım kendimce borsayı yorumluyorum bu şirketin yaptıkları oynadığı oyunları kendimce yorumluyomm bunlar borsanın kumarbazlari spk da destek veriyor herşey kitabında soyulan bizim gibi yatırımcı bunlar soyguncular valiliğe yazı yAzdım

4. hanimm düştü asagimi sarkacak

5. savaş basladi

6. aynı tasss tamammi farkli

7. son dakika iptal ett kademeleri

8. acaba spk kararımı aciklayacakk

Sayfa 55/199 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •