Sayfa 55/272 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2175 madde; 433 - 440 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. Geçen hafta 8,47 kadar tahtayı kaldıran tacirleri kusturmaya başladılar. Tacirler gitsin tahta biraz rahatlar.

2. Niye rahatlasın tahtayı kaldıran satınca adam iki kere düşünür... Ama illaki bu da hedefe varacak... Sabır

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. 700 adet .8.tl den destek atalım dedik olmuyor birinin zoru var aşağı basıyor biraz daha mermi kaldı yarın ola hayrola aşığım pergomon.Obicam tek pergomon.ytd

4. Tacirlerin satışları 8 den karşılanıyor. Olumlu.. bizde 8 den desteğimizi esirgemedik.

5.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Niye rahatlasın tahtayı kaldıran satınca adam iki kere düşünür... Ama illaki bu da hedefe varacak... Sabır

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım tacirler 8 ort.dan 32 binlot sattı. Bunu piyasa karşılamadığına göre sorun yok. Bikaç gün baskı sürebilir lakin ovdede iyi olacağını düşünüyorum.

6. Israrla 8 altına düşürmediler. Belkide yarına bıraktılar. Bunu bilemeyiz fakat ısrarla sanki anlaşılmış gibi 8 den devir teslim yapılıyor gibi geldi bana.

7.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Arkadaşım tacirler 8 ort.dan 32 binlot sattı. Bunu piyasa karşılamadığına göre sorun yok. Bikaç gün baskı sürebilir lakin ovdede iyi olacağını düşünüyorum.
    alan bizim menkulmu kardeş birde en çok alan ne kadar aldı cengo kardeş

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 55/272 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •