Sayfa 55/993 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Bir tane öngörüsü tutmadı faiz dedi olmadı eski siyasette kınayıpta başımıza getirmediği kalmadı hepsini eleştirdi ağababasını yaptı

perişan oldu pişmanlık hiç aklına gelmedi bütün ülke notları geçersiz kaldırıldı bütün ekonomi litaratürüne yanlış dedi bunu dünyaya anlatmaya kalktı ikna etdim dedi inanmayan tukakadır dedi

Bu ekibi alkışlamak lazım oyun sağlam.

Cumarteside sn bakan noktayı koycakmış enflasyon v.s tamamen tangır tungur olupta 2 ayda ekonomisini düzelten tek dünya liderliği bizde seviniyoruz tabi çözüm çözümdür

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Lafın bittiği yer, MAYDANOZ 5 GAYME!
    ayvalıta pazara gittim mi şaşırırdım bu sene yazın bile 7-8 dal maydanoz 2,5 tl den satılırdı. Angara da onun 5 katı büyüklükte demet 2 tl yi geçmezdi
    geçen hafta baktım demet yarıya inmiş neredeyse ama fiyat 3 tl idi bakayım bu hafta nasıl bi fiyat çıkacak ortaya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Lcw kullanilmis giysi satmaya baslamis

https://eksisozluk.com/lcwnin-2-el-u...1001?a=popular

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Lcw kullanilmis giysi satmaya baslamis

https://eksisozluk.com/lcwnin-2-el-u...1001?a=popular
    O piyasa eskiden beri İkinci el kitap ,kullanılmış eşya ,elbise hatta marka ayakkabı piyasası internette bol miktarda vardı...ama LCW nin bu işe girmesi olayın boyutunu değiştirir...

Elektroniği anlarım , 2 el laptop ceptel falan ok de kullanılmış giysi eşya halkın ne durumlara düştüğünün göstergesidir...Ama hala Padişahım çok yaşa diyen kitle varken ve bu kadar olumsuzluğu kendi hanesine artı yazmayı başaramayan siyasetcilerimiz olduğundan bu ülke resmen b.......... batmıştır kimse de kurtaramaz....

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    O piyasa eskiden beri İkinci el kitap ,kullanılmış eşya ,elbise hatta marka ayakkabı piyasası internette bol miktarda vardı...ama LCW nin bu işe girmesi olayın boyutunu değiştirir...

Elektroniği anlarım , 2 el laptop ceptel falan ok de kullanılmış giysi eşya halkın ne durumlara düştüğünün göstergesidir...Ama hala Padişahım çok yaşa diyen kitle varken ve bu kadar olumsuzluğu kendi hanesine artı yazmayı başaramayan siyasetcilerimiz olduğundan bu ülke resmen b.......... batmıştır kimse de kurtaramaz....
    kendi kurucularına küfür eden bir partiyi 20 yıl boyunca iktidarda tutan bu halka her şey müstahak
    bence bu zamlar az bile çok daha ağırını yaşamalıyız, evinde ampul yakıp yakamayan belli olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu da saçmalık bulmuşlar garii yüklenin
    şu son dönemde kısırlaştıma ve çip takma zorunluluğu getirildiği için 20.000 e yakın pitull sokaklara ormana ıssız alanlşara atıldı bir kısmı açlık ve soğuktan öldü
    üstelikte pitbulllar öyle tv lerde anlatılanlar gii vahş,i değildirler
    çok kuvvetliçeneleri olduğu için bazı ******** pitull sahiipleri dövüşlerde kullanmak için köpekleri kapalı alanlarda karanlıkta insan yüzü görmeden yetiştirip geceleri sokak köpeklerine kedilere saldırtarak aç bırakarak döverek vahşileştiriyorlar
    normalde pitbula bebeği emanet edin bakın bakalım nasıl davranıyorlar
    reisin açıklaması sonrası bir çok ak partili belediyesi sokak köpeklerini toplayıp itlaf ettiler yada götürüp dağ başlarına çöplüklere soğuk ve açlıktan ölüme mahkum ettiler
    bizim sözcü gazeteside kalkmış bbi suriyeli garip üzerinden duygu sömürüsü yapıyor
    Bu algıyı kırmak maalesef çok zor. Canlının vahşi doğduğuna inanan cahil, vahşi, karanlık beyinli o.ç larla dolu her yer. Maltepe başıbüyük ağaçlığında( maalesef artık orman demek çok güç) kar yağdığında donuyorlardı neredeyse.

Bu forum aydın insanlarla dolu, zaman zaman rutin hayat akışında canlısever tarafını unutabiliyor insanlar, buradan sizin nezdinizde herkese tekrar hatırlatmak isterim; Kışın sorun mama arkadaşlar, sokakta yaşayan arkadaşlarımız uzun süre aç kalınca vücut yağ oranları düşüyor ve soğuktan ölüyorlar. Sizlerden köşe başlarına sürekli mama(yiyebilecekleri herhangi bir besin) bırakmanızı rica ediyorum.

Sevgiler

Ben sürekli mama bırakırım apartmanın altına çevrede ne jadar kedi varsa gelir yer. Abb ile görüştüm her ay 15 kğ lık bi paket mama bırakıyorlar 15 kiloda ben alıyorum 30 lilo mama bizim sokağı kurtarıyor. 3tanwde sokalta yavru olarak bulup büyüttüğüm kısırlaştırttığım kedim var sokakta yaşıyorlar ama her türlü bakımı ve aşılarını yqptırıyorum abb veterinerliğinde arada bi onları ciğer yaş mama ve salamlq ödüllendiriyorum. Sokağa çıktım mı peşimi bırakmazlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Atilla Yeşilada sorumu cevapladı canlı...

Sayfa 55/993 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •