Sayfa 550/555 İlkİlk ... 50450500540548549550551552 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Hissede küçük yatırımcı kalmamış. Bugün yüzde 40 boşalttım karı beğenmedİm ama asıl kar 3. çeyrek ve hacimler böyle devam ederse yıl sonunda gelecek.
    YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Hissede küçük yatırımcı kalmamış. Bugün yüzde 40 boşalttım karı beğenmedİm ama asıl kar 3. çeyrek ve hacimler böyle devam ederse yıl sonunda gelecek.
    YTD.
    Bakin tahtanin sahibi neler yapacak izleyin, adamlar banka kurdu, infonun da ciddi payi var, ama tahtaci cok profosyonel, sabirla her basamakta bekleyip satisin bittiginden emin olmadan bir yukari basamaga kaldirmiyor….

3.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Bakin tahtanin sahibi neler yapacak izleyin, adamlar banka kurdu, infonun da ciddi payi var, ama tahtaci cok profosyonel, sabirla her basamakta bekleyip satisin bittiginden emin olmadan bir yukari basamaga kaldirmiyor….
    Doldur bosalt korkut sattir taktikleri yogunlasti, demekki hareket yakin, o kadar dustugu zamanlar satmamisiz ekleme yapmisiz simdimi satacagiz,

4. İçsel fk 2 falan olmalı,daha kaç seans var geçen çeyreği geçti,BIST in potansiyeli en yüksek hissesi konumunda

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    İçsel fk 2 falan olmalı,daha kaç seans var geçen çeyreği geçti,BIST in potansiyeli en yüksek hissesi konumunda
    Tahtaci acinacak duruma dustun ,baskilayacagim diye yapmadigin kalmadi, biraz dik dur adam ol be,birak piyasa ozgurce adilce fiyatlasin, manupulasyon suc biliyorsun degilmi,

6.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Tahtaci acinacak duruma dustun ,baskilayacagim diye yapmadigin kalmadi, biraz dik dur adam ol be,birak piyasa ozgurce adilce fiyatlasin, manupulasyon suc biliyorsun degilmi,
    Kardeş benim 20 bin lotum var tahtacı falan değilim)) Ama haklısın bugün de 200 bin lot koydu 13,31 e güçlü bir ilgi yok kendi kendine saklıyor hisseyi kenarda, öyle veya böyle Aralık da 20 ederi vardı gitmedi bu sefer nasıl baskilayacak görelim

7. 20 tl kesinlikle benim icin cikis yapacagim bir yer degil....adamlar banka sahibi artik hedefin yuzde 30 u infoda onun icin kimsede birsey kalsin istemiyorlar, iyice biktirip toplayinca bak nerelere goturecek....
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Kardeş benim 20 bin lotum var tahtacı falan değilim)) Ama haklısın bugün de 200 bin lot koydu 13,31 e güçlü bir ilgi yok kendi kendine saklıyor hisseyi kenarda, öyle veya böyle Aralık da 20 ederi vardı gitmedi bu sefer nasıl baskilayacak görelim

8. Olaya uzun vadeli bakmak lazim, dusurdukce ekleme yapmaya calisiyorum....

Sayfa 550/555 İlkİlk ... 50450500540548549550551552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •