Sayfa 550/930 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. bende 1,02 ye yapıştırdım 250 bin adet hadi hayırlısı

Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Ben de .87 den verecektim ama çok kuvvetli çıktı. Yüksek işlem hacmi ve kuvvetli alıcılı. Vermek lazım ama İçimden gelmedi satmak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl kıyacağız kıyılır mı bu kuzucuklara?

Beklemek lazım daha çok erken.

3. Walla arkadaslar sizi bilmem ama ben 0.73 maliyeti ay basinda 0.80 den yaptigim alimlarla 0.78 e kadar yukselsettim cunku hissenin suanki ederi bence 0.88 idi sebeb ortalama olarak 0.60 pd/dd ye satiliyorsa normal bunun ustu pahali alti ucuz bence 1.47x0.6=0.88 yapiyor.

Adim adim saglam cikiyor .88 e vermem ben herkezin kendi karari dikkat edin trade hissesi degil elinizdeki.

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Nasıl kıyacağız kıyılır mı bu kuzucuklara?

Beklemek lazım daha çok erken.
    60 kuruştan alırız. Aceleye gerek yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni arkadaşlara uyarım kasımdan marta kadar işyat zamanıdır.Şu anda satış için çok erken.Hele temettü rakamı üç aşağı beş yukarı belli olsun o zaman hesap yapılabilir.Bu adamlara çok saydırdım malumunuz ama neticede allem kallem geçen seneki kadar kar etmeyi başarırlarsa bir nebze kendilerini affettirmiş olurlar.Eh şu anda 21 milyon kar var bu 13 kuruş temettü garanti demek.4 ayda da 5 kuruş daha temettü sağlasa 18 kuruş temettü 0.87 piyasa değeri ,faizler de düşüyor marta kadar devaülasyon falan da akp izin vermez,her şey işyat açısından olumlu gibi.Bu ara kağıt satılmaz bence.

Ben temettüye 0.95 ila 1 arasında girer diyorum ,Şu an 0.87 en kötü 0.95 olsa 4 ayda 8 kuruş kar nerdeyse yüzde 9 ayda yüzde 2.25 minimum kar gibibir şey.Üstelik kağıt işyat bir nevi garanti para gibi )))))))))).Ha tek korkum yönetimdeki hıyar traderların gene saçma hareketler yapması,gene saçmalarlarsa tabi buyrun cenaze namazına gibi bir durum da olabilir.

7. Yabancı menkul kıymet oranı 53.66 olmuş

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yeni arkadaşlara uyarım kasımdan marta kadar işyat zamanıdır.Şu anda satış için çok erken.Hele temettü rakamı üç aşağı beş yukarı belli olsun o zaman hesap yapılabilir.Bu adamlara çok saydırdım malumunuz ama neticede allem kallem geçen seneki kadar kar etmeyi başarırlarsa bir nebze kendilerini affettirmiş olurlar.Eh şu anda 21 milyon kar var bu 13 kuruş temettü garanti demek.4 ayda da 5 kuruş daha temettü sağlasa 18 kuruş temettü 0.87 piyasa değeri ,faizler de düşüyor marta kadar devaülasyon falan da akp izin vermez,her şey işyat açısından olumlu gibi.Bu ara kağıt satılmaz bence.

hekem dostum şu karı tekrar hesaplarmısın yanlışlık yapmışsın heralde 21 değil şuan itibari ile 25-26 milyon kar mevcut.benide yanılttın bende tekrar baktım acele ile bende hatalı hesaplayınca yazdığım yerlere yanlış bilgi verdim.

Sayfa 550/930 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •