Sayfa 550/596 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Batısöke söke çimento: Planlı revizyon çalışmaları nedeniyle, döner fırın-2 10 mayıs 2021 tarihine kadar durdurulmuştur, yeterli miktarda klinker stokumuzun bulunması dolayısıyla, çimento üretim ve satışlarımız bu duruştan etkilenmeyecek

2. yeni yönetim fırınlardan işe başladı...

3.  Alıntı Originally Posted by nihavent Yazıyı Oku

Batıçim fabrikası şehrin içinde kaldı ama şirket büyük miktarda yatırım yaparak baca filtrelerini çevreye zarar vermeyecek hale getirdi.
    İzmir rüzgarları senenin neredeyse 360 günü soldan sağa doğru eser(fotoğrafa göre),bu rüzgar akımları sebebi ile fabrika şehire pek fazla zarar vermez.

Bu fabrikanın taşınmasını ben yaşım gereği göremem,siz görürmüsünüz bilemem.?
    Bence yatırmınızı gayrimenkül şirketlerine yapınız,bu şirkete yatırım yapacaksanız işletme faaliyeti kar/zarar hesabına göre yapmak daha uygundur.(bence)

ytd
    bu fabrika sökeye taşınacaktır.netttt.

4. Günaydın,

Ne yapmak istediklerini temelde görüyorum...
    Bu söke elindeki %4 piyasaya vereceksiniz başka yolu yok....
    öyle yada böyle....
    Nasıl ki işinize gelmese de zorunlu olarak BATI hissesin yukarı çekmek zorunda kaldınız...
    aynen SÖKE deki %4 BATI hisse ne olacak izliyoruz.....

Başarılar....

Ytd.
    Saygılar....

5.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Günaydın,

Ne yapmak istediklerini temelde görüyorum...
    Bu söke elindeki %4 piyasaya vereceksiniz başka yolu yok....
    öyle yada böyle....
    Nasıl ki işinize gelmese de zorunlu olarak BATI hissesin yukarı çekmek zorunda kaldınız...
    aynen SÖKE deki %4 BATI hisse ne olacak izliyoruz.....

Başarılar....

Ytd.
    Saygılar....
    neden versin ki... böyle bir zorunluluk mu var. her yatırımcının istediğine göre piyasa oluşturulmuyor. enteresan bir beklenti

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    neden versin ki... böyle bir zorunluluk mu var. her yatırımcının istediğine göre piyasa oluşturulmuyor. enteresan bir beklenti
    Sökenin borcunu nasıl ödemesini düşünüyorsunuz??cirosundan fazla kısa vadeli borcu var...şirket neden el değiştirdi sanıyorsunuz???

Batısöke öz kaynak -64.milyon TL (sermaye 400 milyon TL)

ytd.
    Saygılar....

7. Net Dönem Karı veya Zararı -70.242.685

8.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Sökenin borcunu nasıl ödemesini düşünüyorsunuz??cirosundan fazla kısa vadeli borcu var...şirket neden el değiştirdi sanıyorsunuz???

Batısöke öz kaynak -64.milyon TL (sermaye 400 milyon TL)

ytd.
    Saygılar....
    bence batıçim bedelli yapacak.en az 2 bedelli belki 3 de bedelsiz yaparak borçlarını bayağı azaltır

Sayfa 550/596 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •