Onemli Gunler Banner
Sayfa 550/1000 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. o zaman tcd ve acc ni ikisinin de portfoyde oldugu yanlismi acaba? biri yukselir biri dusuyormu?
    ikisini bir grafige salan varmi ikisini kias ederi bu bir yilda olurmu?

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Oncelikle dolarda bir obo goruyorum
    Eger bu tamamlanirsa dolar aksama dogru 5.74 e cekilir
    Ons guzel seviyede.
    Yalniz bakin burasi cokomelli
    Af yasasi kapsaminda catirdama olabilir gibi haberler okudum. O bize kaos yasatir. Temkinli olmakta fayda var.
    Bu sebeple tum portfoyu acc ye cekiyorum.

Bu arada acc nin dunku getirisinden dolayi tabutuna bir civide ben cakmak isterim emme kiyamiyorum da...

Bist 109 denemesi yapmak istiyor ama viopta alim gucsuz
    Bence yapmamasi da iyi cunku bugun 109 u gorurse yarin muhtemelen eksi yani duzeltme yapacak ve haftasonu gelirimizi yiyecektir

Bist bu seviyede kapansin raziyim.
    Üstat viop u nereden izliyorsunuz?Ücretsiz görebileceğimiz bir yer varmı?Saat kaçta başlayıp kaçta bitiyor.Viop taki durumu borsayla nasıl değerlendirmek lağzım?Çok soru sordum ama üstat olmak kolay değil.

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    o zaman tcd ve acc ni ikisinin de portfoyde oldugu yanlismi acaba? biri yukselir biri dusuyormu?
    Bence yanlış değil. Hayrani hocam gibi ben de TCD ve ACC taşıyorum. Aralık sonunda bir daha değerlendiricem.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saygılar...

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    o zaman tcd ve acc ni ikisinin de portfoyde oldugu yanlismi acaba? biri yukselir biri dusuyormu?
    benim böyle grafiksel bir çalışma yapmam imkânsız ama acc'nin düşüş günlerinde türevden dolayı çoğu zaman artı yazdığını görünce kendimce böyle bir sıtrateji uyguladım. büyük düşüşlerde bu sıtrateji işlemeyebilir. bunların iyice araştırılmasında fayda var. önceki sayfalarda da çok konuşuldu, acc yavaş ama istikrarlı gidiyor, az olsa da öz getiriyor. düşüş zamanlarında bize teselli olur diye düşünüyorum

5. xtkjs %6 şuan aselsan %3 ha gayret 109a bi ayağımız attık öbür ayağımız 105 de

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    fatura ödemesi demişken: iş bankasında hesabı olanlar çok şanslı. çünkü maximum karttan verilen otomatik fatura talimatlarından hiç bir faiz ve komüsyon alınmıyor. doğal gaz, elektrik, ne olursa olsun 0 faiz ve komüsyon.
    YKB kredi kartındanda yapılan otomatik ödemelere faiz alınmıyor.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Üstat viop u nereden izliyorsunuz?Ücretsiz görebileceğimiz bir yer varmı?Saat kaçta başlayıp kaçta bitiyor.Viop taki durumu borsayla nasıl değerlendirmek lağzım?Çok soru sordum ama üstat olmak kolay değil.
    Viopu bisti canli takip ettiginiz tum uygulamalardan gorebilirsiniz

Viop bistin ne yone gidecegini ongordurur

Su makaleyi okursaniz daha net anlayabilirsiniz

https://www.gcmforex.com/viop/viop-e...lesmesi-nedir/

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım ful acc'ye geçiyorsanız borsa bu gün yükselip yarın düşse size faydası dahi olur. borsa aşağı acc yukarı olur. bu gün daha ucuzdan alır, yarınki düşüşte te kazanırsınız.
    Aynen ustadim
    Satis verdim hepsine
    P.tesi allah kerim
    Yarin alamam dusup dusmemesi onemsiz benim icin...

Sayfa 550/1000 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •