Sayfa 551/1002 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku

Aha pirasaci

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    çığ demişken, çığ altındaki 15 kisiyi kurtarmaya gidilip , 15 den daha fazla kisi 2nci çığın altinda kalmisti. bu plansizlik, bu koordinasyon eksikligi. bilemiyorum. tesaduf degil hicbiri.
    Tesadüf bizim ülkede bu iktidar ile

Her şey planlı sen merak etme

Sadece alınan kararlar ve sonuçları tam bir fiyasko 😀

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    inanılır gibi değil gerçekten...insanlar zor bela bir şekilde uymaya çalıştılar evde kal çağrısına...sonra olana bak...2 saatte çöp onca emek...

sağlık bakanı ne düşünüyor acaba çok merak ediyorum...

4. Yok ya ne yaparsan yap malzeme bu ha yönetenler çok mu iyi yoo onlar da hatalı böyle iş olmaz da istersen 1 ay önceden duyur gene o izdiham çıkardı hasta bu millet malesef.

Sokağa çıkma yasağı gelsin diyen ben dahil herkes neden gelmediğini görmüş oldu boylece bu millete tek çözüm çin gibi evine kaynak makinesi dayayıp kaynağı basıp geçeceksin başka yolu yok. Mal ya gitmiş kola almış lupo almış yuh ya
     Alıntı Originally Posted by temur Yazıyı Oku
    son anda sokaga cikma yasagimi olur bunu onceden bildirmeleri gerekirdi. yasadigim ulkede 3 haftadan beri sokaga cikma yasagi var sakin olmak gerekiyor

5.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Bu akşam troller bile utanır ortaya çıkmazlar artık

Trolleri bile utandırmayı başardı bu hükümet
    Gerizekalılık almış başını gitmiş. Bence halkın yaptığı doğru değil. Dedeye evde otur dersin oturmaz. 20 yaş altına çıkma dersin. Adam halısahaya maça gider. Adama evde otur dersin mangala gider. Çıkmak yasak dersin millet dışarı çıkar.
    Allah akıl versin. Hala siyaset hala siyaset. Bırakın siyaseti. Gerçekten acınacak halimize gülüyoruz. Bence Aptallik. Evde kal cağrısı yapınca millet yağmalamadı mı marketleri?

Siz herşeye siyaseten bakıyorsunuz? Bu sağlıklı bir düsünce yapısı değil. Hayatımı asla siyasete göre yönlendirmem. Asla haber vs dinlemem.
    Bir çok haberi 1 2 saat takıldığım bu forumda öğreniyorum. Ama hala biri chp yi ötekileştirir biri akpyi. Yanlış. Yanlış.

6.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Adamı değil siparişi vereni eleştirmek lazım.

Hayatımda pırasa aldığımı hatırlamıyorum en son merak edip alacağım bir şey, ama evden biri bir şey ısmarlıyor ve almazsan o 2 gün geçmek bilmeyebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    inanılır gibi değil gerçekten...insanlar zor bela bir şekilde uymaya çalıştılar evde kal çağrısına...sonra olana bak...2 saatte çöp onca emek...

sağlık bakanı ne düşünüyor acaba çok merak ediyorum...
    Yarın yüz ifadesini görmek istemiyorum kem kümlerini saymak istemiyorum yutkunmalarını duymak istemiyorum hele yalanlarını hiç bilmek istemiyorum
    Ama yarın ya rezilliğimizi yüzümüze vuracak kendi hatalarını kabul etmemek için yasa aynı oranlar ile devam edecekler

8.  Alıntı Originally Posted by NONAME Yazıyı Oku
    Gerizekalılık almış başını gitmiş. Bence halkın yaptığı doğru değil. Dedeye evde otur dersin oturmaz. 20 yaş altına çıkma dersin. Adam halısahaya maça gider. Adama evde otur dersin mangala gider. Çıkmak yasak dersin millet dışarı çıkar.
    Allah akıl versin. Hala siyaset hala siyaset. Bırakın siyaseti. Gerçekten acınacak halimize gülüyoruz. Bence Aptallik. Evde kal cağrısı yapınca millet yağmalamadı mı marketleri?

Siz herşeye siyaseten bakıyorsunuz? Bu sağlıklı bir düsünce yapısı değil. Hayatımı asla siyasete göre yönlendirmem. Asla haber vs dinlemem.
    Bir çok haberi 1 2 saat takıldığım bu forumda öğreniyorum. Ama hala biri chp yi ötekileştirir biri akpyi. Yanlış. Yanlış.
    Ne siyaseti . Yazılanı okumuyor musun

Bebek bezine ihtiyacım var

Yarın nerden alacağım Nasıl alacağım diyorum

Cevap yok

Cevap ver

Bu siyaset mi

Sizin gibiler işinize gelmedi mi biz siyaset yapmış oluyoruz öyle mi

Sizin biat düşünceniz menfaat peşinde oluşunuz siyaset . Siyasetçi sizsiniz siz
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Sayfa 551/1002 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •