Onemli Gunler Banner
Sayfa 551/1000 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. DolarTL kripto pazarında 7.89 .

https://www.binance.com/en/trade/USDT_TRY

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    DolarTL kripto pazarında 7.89 .

İşbankası kuru şu anda 7.89 alış 8.30 satış.Sistem mümkün olacak kriptoda o kur az bişi daha düşünce ordan dolar al haftasonu işbanka sat o doları ,mis gibi kar di mi)))))))))Kripto pazarı ne ya arkadaşlar bilgisayar oyunu o pazar.

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, lüks bir aracın içerisinde kokain çektiği anlara ait görüntüleri ortaya çıktıktan sonra gözaltına alınan ve sonrasında serbest bırakılan Hamza Kürşat Ayvatoğlu hakkında açıklama yaptı. Başsavcılık, soruşturma kapsamında "pudra şekeri" savunması yapan şüphelinin kan, kıl ve idrar örneğinin alındığını ve madde kullanımına ilişkin raporun beklendiğini belirtti.

Pudra şekeriymiş.

Ünlü Gurme ve yazar Vedat Milor 'Kokain değil, pudra şekeriydi' diyerek kendini savunan ve serbest kalan Kürşat Ayvatoğlu'nu tiye alan bir paylaşım yaptı. Milor, "Utandıran itiraf: 40 senedir yemekle içli dışlı olmama rağmen pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum" dedi.

4. Tek care kisirlastirmak. Yeni dogan bir kedi 6 ay sonra kisirlastirilabiliyor.
    Yoksa halimiz harap.!!
    Ben bahcede ve yakin cevrede 13 tane kisirlastirdim...
    Bir kedi senede 3 dogum yapabiliyor. Her defasinda 4 tane dogursa bir senede 13 kediden 156 tane yavru olacaktı...
    Devletin veya belediyelerin bu isle ilgilendigi yok...olsada gostermelik ilgileniliyor...
    İş hayvanseverlere düşüyor..
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Malesef çok arttı yeni doğum yapmış bi kedi var ona alıyorum şimdi bir tane daha doğum yapacak var onada veriyorum. Bir tanede kısırlaştırttığım var 3 kediye ciğer yetişmiyor 10 kilosu 70 tlye metrodan aldığım mamada pek keışfli yemediler işimiz zor keskinoğlunun a101 de kilosu 12 tlye salamı var birazda ondan verip oyalıyorum
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Tek care kisirlastirmak. Yeni dogan bir kedi 6 ay sonra kisirlastirilabiliyor.
    Yoksa halimiz harap.!!
    Ben bahcede ve yakin cevrede 13 tane kisirlastirdim...
    Bir kedi senede 3 dogum yapabiliyor. Her defasinda 4 tane dogursa bir senede 13 kediden 156 tane yavru olacaktı...
    Devletin veya belediyelerin bu isle ilgilendigi yok...olsada gostermelik ilgileniliyor...
    İş hayvanseverlere düşüyor..

2 tane idler aynı anneden aralarında 4 ay fark vardı 10aylık olanı götürdüm kısırlaştırdım. 6 aylık olanı götürdüğümde veteriner daha var 1,5 ay sonra getirin dedi. 1 ay sonra karnı şişti yavrucağın namussuz erkekler mart bile beklemeden iğfal etmişler yavruyu 10 gün oldu yavruladı bir tanesi öldü 2 si kaldı mecbur bakıyorum. Dün baktım gene erkekler peşine düşmüş 1 ay daha hamile kalmazsa kısırlaştıracağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    DolarTL kripto pazarında 7.89 .

Ziraat an itibariyle 7.93den alıyor. Haftasonu alış fiyatı bu ise en az 10 kuruş koy üstüne 8.03 den aşağı değil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. "Daha var" diyen veteriner isi bilmiyormus..veya yalan söylemis
    6 aylikken kisirlastirma yapiliyor hatta daha erken de yapilabiliyor ben cok arastirdim. 6 ay maksimum zaten sonrasi tehlikeli...

Kolay gelsin...işimiz zor
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 tane idler aynı anneden aralarında 4 ay fark vardı 10aylık olanı götürdüm kısırlaştırdım. 6 aylık olanı götürdüğümde veteriner daha var 1,5 ay sonra getirin dedi. 1 ay sonra karnı şişti yavrucağın namussuz erkekler mart bile beklemeden iğfal etmişler yavruyu 10 gün oldu yavruladı bir tanesi öldü 2 si kaldı mecbur bakıyorum. Dün baktım gene erkekler peşine düşmüş 1 ay daha hamile kalmazsa kısırlaştıracağım
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Senaryolar aynı. Şu an odamda var bir tane 6 aylık dişi kedi. Annesi iş yerimin orda yaşıyor geip gidiyor besliyorum habire.

6 ay önce bir partide 4 tane doğurdu 1 tanesi öldü 2 erkek 1 dişi kaldı. Yavruları aldım evimin orda çok kedi besleyen var diye oraya götürdüm annesi ilgilenmeyi kesince. Dişi olana 4-5 kedi 1 hafta boyunca tecavüz ettiler dayanamadım aldım eve koydum. Şimdi odanın kapısının dışında miyavlayıp duruyor hatta biraz önce kapalı kapıyı açmayı başardı.

Annesi de ikinci partiyi doğurdu 1-2 hafta önce :D Bu dişi yavruyu kısırlaştırıp salacam geri. Evde çok sıkıntılı hayvan beslemek. Sürekli ilgi bekliyor bu dönemde özellikle. Yalnız başına bırakıyorum ağlıyor sürekli.

İstiyor ki habire kucağımda masamda otursun :D

Sayfa 551/1000 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •