Sayfa 551/1252 İlkİlk ... 514515015415495505515525535616016511051 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Dolar deli dana gibi hareket ediyor bir iniyor bir çıkıyor
    Yarın saat 10 da cari açık verisi açıklanacak.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Yarın saat 10 da cari açık verisi açıklanacak.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Altındada tl yi ve bizi eziyor..

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Dostum Bahri, vade durumunu bilmiyorum ama benim yarın 2. Gün vadede, vadeyi bozup gözümü karartıp 1/2 girmeyi düşünüyorum, en ters durumda düşse düşse nereye düşecek, yalnız faiz artışı olası o da yaparlarsa etkisinin çok kısa olacağı aşikar, diğer olumsuzlukların hiçbirinde kısa vadede
    Gelişme olacak gibi değil

5. ya paranın hesabını bilemeyecek kadar zengin olacaksın.. yada para hesabı yapamayacak kadar fakir..
    olan orta kesime oluyor.. bu gidişle orta kesimde kalmayacak zaten..

6.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Dostum Bahri, vade durumunu bilmiyorum ama benim yarın 2. Gün vadede, vadeyi bozup gözümü karartıp 1/2 girmeyi düşünüyorum, en ters durumda düşse düşse nereye düşecek, yalnız faiz artışı olası o da yaparlarsa etkisinin çok kısa olacağı aşikar, diğer olumsuzlukların hiçbirinde kısa vadede
    Gelişme olacak gibi değil
    vadeyi bozmak önemli değil dolar 10 saniyede vade getirisini sağlıyor yükseliş trendine girdimi ! benim kafamda hala bu yüksek kura karşı nasıl rahat davranılıyor beni şaşırtan bu ! güvenilen bir durum mu var kafamı kurcalıyor bir yandan enflasyon inecek denip dolar şokuna seyirci kalınmasını benim mantığım bir türlü almıyor ama yarında umursamazlık hissedersem mecburen bir şeyler yapacaz sanırım
    Yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bahri dolar sakince durduğu yerde duruyor. Deli dana gibi kafasını sağa sola vuran yerlere atlayan TL.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

FITCH: TÜRKİYE'DEKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN İZLİYORUZ
    5:18 p.m. · 9 aug. 2018

Sayfa 551/1252 İlkİlk ... 514515015415495505515525535616016511051 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •