Sayfa 551/759 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Patron iş yatırım kullanıyor ama bence patron değil hissenin oyuncu tarafından sahiplenmesi gerekiyor.. Hisse görünürde ilk defa oozitif ayrıştı bu iyi ama hareket devamlı olacakmı yoksa bildiğimiz blcyt hareketine mi dönüşecek görecez...
    Karlılığın artmasına bağlı,,,,hükümet imalat ve ihracat şirketlerini destekleme kararı aldı,,,bu güzel haberle Blcyt,daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum.

Albayrak, "3 kamu bankasıyla imalat ve ihracat sektörünü destekleyecek bir paket açıklayacaklarını belirterek, "Uzun vadeli, Türk lirası bazlı, düşük maliyetli, Türkiye'nin ithalata bağımlılığıyla ilgili sektörlerde üretim kapasitesini pozitif etkileyecek bir paketi mayıs, haziran gibi açıklayacağız. İthalatı düşürürken, ihracatı destekleyeceğiz. " dedi.

İhracat şirketleri radarınızda olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Fazla havaya girmemek lazim,ben biraz alış yaptim tüm çıkışın sebebi odur,kimse gidiyor diye atlamasın

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Arkadaşlar Biliyorsunuz patron 2017 de borsadan hisse aldı. 2019 sonuna kadar satmazsa AKFEN holding gibi sermaye azaltımı yapmak zorunda. O Zaman hisseyi şöyle bir düşünün nerelere gider.

4.  Alıntı Originally Posted by bayram7878 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Biliyorsunuz patron 2017 de borsadan hisse aldı. 2019 sonuna kadar satmazsa AKFEN holding gibi sermaye azaltımı yapmak zorunda. O Zaman hisseyi şöyle bir düşünün nerelere gider.
    patronun satabilmesi için hisseyi çok yukarılara çıkarması lazım...ki patron da bazı ortamlarda borsadaki hisse ederimiz 3,5 dir demiş...sertmaye azaltımı ile sermaye kaça düşer acaba ??AKFEN i hiç takip etmedim acaba oradaki süreç nasıl gelişti ?? görüldüğü kadarıyla patron bu hisseleri bu yılın sonuna kadar satmayacak...bu durumda her iki yönden de blcytı olumlu bir fiyat trendi bekliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Patronun alış maliyeti çok yüksekler olmalı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. güzel bilanço bal gibidir ..kısacası da gelir uzuncusu da...ama eninde sonunda hisse hakketiği yere ya çıkar yada iner...durmak yok yola devam...
    Son düzenleme : keko; 15-05-2019 saat: 11:43.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güzel bilanço bal gibidir ..kısacası da gelir uzuncusu da...ama eninde sonunda hisse hakketiği yere ya çıkar yada iner...durmak yok yola devam...
    Şirket ile görüştüm..otel’in değerlemesi yıl sonunda yapılacakmış...öz sermaye ile kıyaslamasını siz düşünün..
    Ayrıca hisse performansını yakından takip ettiklerini bunun sürmesini beklediklerini ifade ettiler..

8. Ayrıca işlerin gayet iyi olduğunu tektsil ve hazır giyimde ihtacat ayağında bir hareketlilik olduğunu bununda yansımalarını gördüklerini ilettiler..

Sayfa 551/759 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •