Sayfa 551/973 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. bu nereye varmak istemektedir. ne yapmaktadır. alymı ediyor milletle.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

2. Off karanlık odada -%8 'e bastılar Petun u Manyak lan bu adamlar kafayı yemiş

3. Ben artık kağıt falan topladığını zannetmiyorum.Böyle toplamamı olur.Elindekileri verip kurtulmanın yoluna bakıyo

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Diğerleri yükselirken kıpırdamadı ama düşerken petun ve pinsu nün kuyruğunu bırakmıyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu grup hisselerinin hepsi brüt yemesi lazım hatta internetten işlem yasağı yemeli gerekirse sıfırlansin sermayem. Bu nedir ağa Bu nedir yani? Oyuncak ulan hisse resmen, oynuyor adamlar. Tamam düşer çıkar hisse arada taban da yapar da böyle ıs mı olur? Bu arada ne halt ediyor bilmiyoruz yok hisse toplaniyormus da ulan neye göre söylüyorsun bunu? Burada bir tipler geliyor zaten kağıt bir tavan yapıyor adam özür dileyin bak nasıl bildim diye 10 tane mesaj atıyor sonra daha da dibe gidiyor. Amacınız ne? Tuhaf tuhaf mesajlar başka bir sitede de var aynı adamlar 1 aydır orada gerçek mi yoksa nedir bilmiyorum.

Bu hisseler ceza yemeli arkadaş görün artık ya daha ne lazım. Ulan benim bir hissem hiç hareket yokken internet yasağı yemişti bunda öküz gibi oynadılar brüt takas bile yok. Bakın brüt takas bile yemedi bu hisse! Bu inanılmaz bir sey. Güler misin ağlar mısın diyecek bir şey yok

6. 18 ziyaretçi napiyorsunuz evladım bu forumda? Nedir neye bakiyorsunuz? Üye olun da yazın hele.

7. Çok yavşo kağıt

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günlük pastayı atabilecek var mı?

Sayfa 551/973 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •