Sayfa 551/1001 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Konu komşu tüm mahalleli olarak şortumuzu giydik mertabi, bizde herşey şeffaf
    Aylardır söyledim dönüşü görmeden şort giymek yok deye, dönüşü görünce konu komşu tüm mahalleli olarak şortumuzu giyip herifi odada bekliycez dedik, önceki vade düşerse ekime dedik, demedik mi
    Sen Kral'sın zaten
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Mezara para vermem ama mezarda rahat etmek için,yaşıyorken para harcamak lazım(sadaka-yardım vs.)
    Benim başımdan geçenleri yaptıklarıma bakıyorum inanılmaz. Bunun tek sebebi var bu işlere çok koşturmam. Yeri gelmişken söylemek istiyorum arkadaşlar bu forumcak daha önce lift aldığımız arkadaş vefat etti. 8000 e yakın maaşı vardı birde bakım maaşı ile bir üniversite öğrencisini zar zor okutuyordu. Ayrıca birde zihinsel engelli kızı vardı. Şuan eşine muhtemelen 5-6 bin maaş kalacak bu parayla hem geçinmek hem üniversite öğrencisi okutmak imkansız. Geçen hafta bazi arkadaşlar ile biraz destek olduk ama eğitim hayatı boyunca buna destek olmak lazım bu konuda destek olabilecek arkadaşlar varsa özellikle uzun süreli burs verecek bana ulaşsın bilgileri vereyim. Öğrencimiz devlet bursu alıyor 1250 TL Karabük üniversitesi ilahiyat ikinci öğretim okuyor.

3. Hafta sonu da geldi ..katirlyonlarca milyar dolar kazandık

Eehh artık bi aleme akayim müssadenizle

https://www.youtube.com/watch?v=hYaRoS71Mf8

Tüm dostlarıma huzurlu hafta sonları
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Hafta sonu da geldi ..katirlyonlarca milyar dolar kazandık

Eehh artık bi aleme akayim müssadenizle

https://www.youtube.com/watch?v=hYaRoS71Mf8

Tüm dostlarıma huzurlu hafta sonları
    Son 15 dakka kaldı, dükanı kapatayım bende yatıcam, çok yorucu bir haftaydı, döndü dönmefi dönüyor derken döndürdük sonunda

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Son 15 dakka kaldı, dükanı kapatayım bende yatıcam, çok yorucu bir haftaydı, döndü dönmefi dönüyor derken döndürdük sonunda
    dönüp dönmeme konusunu haftasonu masaya yatıralım patron mahdum ne diyor bu konuda hana geldik yağmur dindi mi dinmedi mi? mehmetkirsoy vob iyidir demeye başladı ne demek istiyor? hisci abinin hissiyatı önemli kafalar karışık vs.. cümleten iyi geceler.
    yatırım tavsiyesi değildir ..

6. Bugünkü düşüş şaşırtmadı ama bist30 un bist100 den daha fazla düşmesi şaşırttı. Hele ki karanlık oda hareketleri daha da bir şaşırttı. Bir şeye yoramadım. Kokusu çıkar pazartesi.

7. Otomobil üretimi Henry Ford'dan bu yana oldukça ilerledi, buna rağmen gayet otomasyonlu fabrikalar kapatılıp daha da ileri teknoloji kullanılıyor. Daha büyük presler, daha kolay üretilebilen kalıplar vs var. Fabrika tasarımları da parçaların kolay depolanıp kolay üretim hatlarına sevk edilmesine uygun tasarlanıyor olabilir.

Solar panel üretimi de gayet ileri birileri bunun makinalarını yapmış gelip kuruyor.

Öte yandan pil üretimi o kadar ileri değil gibime geliyor. Bugün zaplarken TV'de Pomega fabrikasını gösterdiler, binalar çok iyi ama içerideki otomasyonu zayıf gördüm. Patronu da bu daha yeni gelişen bir teknoloji, patentler yeni serbest bırakılı ABD'de bile ilk biz kuracağız vs diyordu sanki. Bizle beraber eko sistem oluşacak dedi.

Rüzgar ve solar santraller, elektrikli arabalar, veri merkezleri, ofisler, hatta evler vs çok ihtiyaç var.
    Ucuz tarifede depolayıp pahalı zamanda tüketmek ileride yaygınlaşabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Bugünkü düşüş şaşırtmadı ama bist30 un bist100 den daha fazla düşmesi şaşırttı. Hele ki karanlık oda hareketleri daha da bir şaşırttı. Bir şeye yoramadım. Kokusu çıkar pazartesi.
    Hafta sonu haberi varmış...

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 551/1001 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •