Sayfa 551/555 İlkİlk ... 51451501541549550551552553 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Olaya uzun vadeli bakmak lazim, dusurdukce ekleme yapmaya calisiyorum....
    Beni bu Info hep hayalkırıklığı na uğratmıştır, o nedenle çok afaki beklentim yok aldigim yeter nedense eskiden yüksek fk li fiyatlardi büyümesi bitti gözüyle mi yoksa şirkete güven azalması mi bilmiyorum düşük fk dan fiyatliyor,son günlerde hacimsel bazda ortalamasının en üstünde olan da Info en düşük fk da Info da

2.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Beni bu Info hep hayalkırıklığı na uğratmıştır, o nedenle çok afaki beklentim yok aldigim yeter nedense eskiden yüksek fk li fiyatlardi büyümesi bitti gözüyle mi yoksa şirkete güven azalması mi bilmiyorum düşük fk dan fiyatliyor,son günlerde hacimsel bazda ortalamasının en üstünde olan da Info en düşük fk da Info da
    Info da hikaye bence yeni basliyor, artik hedef bankin yuzde 30 una sahip, cok profosyonel ekiple yonetiliyor, gecenki yukselisinde 4 senede 200 katina gitmisti, eger yanlissam , sizdende yorum bekliyorum….

3.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Info da hikaye bence yeni basliyor, artik hedef bankin yuzde 30 una sahip, cok profosyonel ekiple yonetiliyor, gecenki yukselisinde 4 senede 200 katina gitmisti, eger yanlissam , sizdende yorum bekliyorum….
    Haklısınız ama geçen kış başı 4-5 taban yedi şu andaki seviyelerden,bakın kaç kat kar arttırdı şu anda dağıttığı temettü var elinde tutana,ve BIST seviyesi nerde. Bı sorun var bu bağlamda ismen hissedarı nasıl sahip çıkıyor şirkete Info da hissedar aktifligi de yok büyük ihtimalle bundan. Bahsettiginiz banka ortaklığı, hacimsel artışlar zaten otomatik bı edere götürecek şirketi katılıyorum ve pozumu koruyorum,arttırmama nedenim şimdilik yukarıdaki algının pozitife dönmemesi.

4. Bir saatte hacim 65 milyar üstü,Info bir önceki çeyreğe göre hacmini 2x arttırmış(esas gelir) ve hisse 5,5fk da duruyor. BIST toplam hacmi 100 milyar değilken info 12 lira idi.

5. Ben bu kadar yaptığı işten bı haber şirket görmedim,dalga mı geçiyorsunuz hacimler 2x oldu hisse hala 6fk da. Bunun bilanço açıklandığı gün 30 liraları konuşulması gerekiyorken,borsa geleceği satın alırken bunun dalaverecisi hala milletle oynuyor 3-5 lot için,ayıp ya bide nnf hedef holding falan bütün piyasanın duayen tayfası Info da.

6. Ayrıca aldığı payları 14,22 den satmış kasaya 14 milyon kâr ilave. Ceyreklik kârın yüzde 7-8 i kadar ekstra bir getiri. Mızrak çuvala ne zaman sığmayacak göreceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ayrıca aldığı payları 14,22 den satmış kasaya 14 milyon kâr ilave. Ceyreklik kârın yüzde 7-8 i kadar ekstra bir getiri. Mızrak çuvala ne zaman sığmayacak göreceğiz
    Adam degil bunlar, isleri gucleri sahtekarlik, utanin biraz kendinizden …

8. İnsanların aklıyla dalga geçme Namık…

Sayfa 551/555 İlkİlk ... 51451501541549550551552553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •