Onemli Gunler Banner
Sayfa 552/993 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Akçe işi yalandır, Menderes çaldığı altınlarla Ingiltereye kaçacaktı diye dedikodu vardı, tutmadı.

Ete buda benim gibi meraklıydı, orası doğru.
    Menderes in yanlışları doğru anlatilmadi ve söylenen doğru ise yassiadada hergun prostat muayenesi adi altında yapılanlar doğruysa adamı mağdur yaptı .

Sanıyorum Lubnana o yıllarda bir nedenle giden çok az sayıda Turk askerini Müslüman milisler hoş karşılamaz ve kotu davranır nedenini soran Türk albaya verilen cevap siz Hıristiyanlara silah gönderip , bize karşı yardim ediyorsunuz der , albayın ağzı açık kalır , Menderes hükümeti Abd nin emri ile yapmaktadır bunu , bunu yıllar önce hükümetin adamından duydum detayi daha iyi bilen anlatabilir .

Menderes asla masum değildir , ancak sorun ezanın Arapçaya geri döndürülmesi yeterli olmuştur , bence dine devletin mudahalesi dinin devlete müdahalesi kadar hatalıdır bu ezan olayı olmasaydı bugün bu destan yazılamayacaktı ve sağ iktidarların yaptığı yolsuzluklara meydan verilmeyecekti.

Benzer olay 28 şubat ile temelini istanbul üniversitesi ve kemal alemdaroğlu , nur soyadını unuttum yaptığı ikna odaları bugünü yaşamamıza neden oldu .O zaman Üniversite yönetimindeki sevdiğim saydığım bir insan olan Esfender Korkmaz hoca , o donem iktisat fakültesi dekaniydi ,her toplantıda bunu konuşan yönetimin yanlış yaptığını görevlendirmeler ile öğrenciliğin evrensel haklarının ayrı şeyler olduğunu söyledi Saban Sevinç in bizim tv sinde .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Hazine’nin borçlanma faizlerinde yeni rekorlar geldi

Merkez Bankası politika faizini yüzde 14'te sabit tutmaya devam ederken Hazine'nin 10 yıl ve 5 yıl vadeli tahvil faizleri yüzde 28'i aşarak tüm zamanların zirvesine yükseldi.

https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...geldi-7031574/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    ÖSO bayraklı Suriyeli: Ülkemize döndüğümüzde sizi turist olarak bile almayacağız

https://tele1.com.tr/oso-bayrakli-su...acagiz-589606/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Geçen gün cola mevzusu geçti burada bugün gidiyordum caddede bir baktım uzun bir kuyruk .

ilerledim caddede uzay colası yazıyor genç orta ve ihtiyarlar bedava kola için kuyruk olmuş vereceğide bir teneke kutu sadece

5. Antalyada Alaman turist patlaması yaşanıyormuş gelmeyen rusların yerine hanslar helgalar almış orada oteli olan bir arkadaştan edindiğim bilgiye göre

Menderes olayıda 28 şubat olayı refahın Erbakandan zorla-mahmeme vs- AKP ye evrilmesi bence üst aklın işiydi...Neyse çok şükür şimdi günlük enflasyon yaşıyoruz...28 şubat sürecinde Devlet memurluğundan nefret ederek istifa ettim...neyse bu güne bakalım...

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Geçen gün cola mevzusu geçti burada bugün gidiyordum caddede bir baktım uzun bir kuyruk .

ilerledim caddede uzay colası yazıyor genç orta ve ihtiyarlar bedava kola için kuyruk olmuş vereceğide bir teneke kutu sadece
    memlekette 1 tl. ucuza ekmek alabilmek için kuyrukları görmüyorsunuz herhalde
    1 kutu kola da 6-7 tl olmalı herhalde kimi içmez toruna götürür, canı çeker vs..

8. Adnan yazılır ednan okunur
    Yek sebep
    Zannımca
    Amerikan cumbabasının o dönem buraya olan ziyareti

Sayfa 552/993 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz