Sayfa 552/1122 İlkİlk ... 524525025425505515525535545626026521052 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    2019 verilerine göre *dünyanın* en büyük bankası. 2020 karı 48.1 milyar$
    yok o anlamda değil hiç çalışmadım anlamında.

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    hepimiz bir gün Gıdıvan olacak bu gidişle fışkıreyeeahhh

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yok o anlamda değil hiç çalışmadım anlamında.
    Ben de çalışmadım . Türkiye'de belirli tür işlemler yapmak için kurulmuş bir bankaya benziyor. Bireysel bankacılıkta çok büyümek gibi bir çabalarının olduğunu sanmıyorum. (Reklamları yok denecek kadar az)
    Büyük ihtimal ile Çin'den yapılan ithalatın finansmanı ve bazı diğer ticari işlemler için kurulmuş bir banka.

O nedenle de bireysel işlemlerde anlık cazip teklifler sunsa da bu teklifler bankanın o anki ihtiyaçları için şekillenmiş olabilir. Genel bir rekabet söz konusu olmadığından ileride bir anda durum değişebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Bakan Nebati: Gelire endeksli senetlere yönelik talep çok iyi durumda

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Gelire Endeksli Senetler'e talebin çok iyi durumda olduğunu söyledi. Nebati ''Mali disiplinden vazgeçmeden vatandaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz'' dedi. Nebati, Kur Korumalı Mevduat ürünü ile döviz tevdiat hesabının toplam mevduat içindeki payının 10 puan azaldığını, mevduatın vadesinin 2 katına çıktığını kaydetti

https://www.haberturk.com/ges-e-tale...470562-ekonomi
    Kkm yi tl mevduat olarak mı değerlendiriyor.
    Lan yoksa kkm nin ne olduğunu bilmiyor olabilir mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kkm yi tl mevduat olarak mı değerlendiriyor.
    Lan yoksa kkm nin ne olduğunu bilmiyor olabilir mi
    Aynen öyle. Kkm’yi TL mevduat olarak değerleniyor.
    Mevduatın ortalama vadesinin uzadığına vurgu yapmış. KKM ‘ler 91 gün üstü olduğu için ortalama vadeyi yukarı çekiyor.

6. Az önce bir tv kanalındaki söyleşide konut fiyatlarının eski fiyatlardan alınıp depolanmış malzemelerin fiyatlarına göre belirlendiği bu malzemeler bittiğinde alınacak yeni malzemelerin fiyatları devreye girdiğinde şimdiki konut fiyatlarını hayallerimizde göreceğimiz söylendi.
    Dolar, borsa vs hakgetire varsa yoksa konut bu ülkede.
    2023te maliyet yansımaları ile konut fiyatlarındaki uçuşa devam deniliyor

7. Bu arada bitcoin de serbest düşüşe devam ediyor
    20 bin seviyesi de kırıldı
    Parasal genişlemenin bitişi ilk olarak kriptoları vurdu
    Sırada bist hariç borsalar var galiba🙂

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Az önce bir tv kanalındaki söyleşide konut fiyatlarının eski fiyatlardan alınıp depolanmış malzemelerin fiyatlarına göre belirlendiği bu malzemeler bittiğinde alınacak yeni malzemelerin fiyatları devreye girdiğinde şimdiki konut fiyatlarını hayallerimizde göreceğimiz söylendi.
    Dolar, borsa vs hakgetire varsa yoksa konut bu ülkede.
    2023te maliyet yansımaları ile konut fiyatlarındaki uçuşa devam deniliyor
    herkes kkm yi diline dolamış yok şu kadar kur farkı verildi yok bu kadar verildi konuta karşı hepimiz garibanız ankarada 50 yıllık asansörsüz afedersiniz ahır gibi ev 1500k olmuş rüyamda görsem inanmazdım aylık 0.50 faizli 1 yıl geri ödemesiz konut kredisi verildiği an uyanıp parayı betona gömmeliymişiz

Sayfa 552/1122 İlkİlk ... 524525025425505515525535545626026521052 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •