Sayfa 552/709 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,404
    cefalı abi takaslardan birşey görebiliyormusunuz benim kanımca bu adamlar piyasadaki 16 milyon lotu toplamanın derdindeler gibi geliyor bana ne diyorsunuz ?
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Babalar gibi mal çıkıyorlar... Geldiği yere inecek sanırım.. Mal toplayan adam şimdiye kadar elli defa toplardı

3.  Alıntı Originally Posted by mesut353 Yazıyı Oku
    Babalar gibi mal çıkıyorlar... Geldiği yere inecek sanırım.. Mal toplayan adam şimdiye kadar elli defa toplardı
    Ya hisse çıkacak diyenleri anlar insan pazarlama vs...
    Ama anlaşılmayan mesele şu

Eğer bu forumda ve bu hissede yorum veya görüş beyan ediliyorsa bu hisseye olan ilginden dolayıdır.

Şimdi
    Eğer hissen varsa ve de dikkat ettiysen aşağıdaki yorumların hepsi olumsuz ve yatırımcıyı ürküten
    Elindeki malı satmasına yönelik söylemler.

"babalar gibi mal çıkıyorlar"
    "Geldiği yere inecek"
    "Malı toplayan toplardı"

Lütfen bana bu çelişkiyi beni ve burdaki arkadaşları ikna ederek açıklayabilir misin?

Hissen var mı
    Bu yorumlara dair gerekçe nedir

Y.T.D....

"Tecrübe çok acımasız bir öğretmen; Önce sınavı yapıyor, dersi sonra öğretiyor.
    "Vernon Law"

4. Sizler insanlara umut aşılayın çıkacak diye, sonra elinizdeki malları çıkın. 1.80den beri verdiniz elinizdeki malları.. Vicdan...

5. Halka açıklığı, %14ten %16lara dayandı satış haberinden buyana. Daha önce %60ı halka açıktı. Gözde aldığından piyasadan topladı. Adamlar isterse elindeki %45 hisseyi piyasaya geri verebilir. O zamn fiyatlar ne olur bilinmez. 1ler mi altı mı... Bunlar varılan gerçekler. Piyasa ne yapar bilinmez.... Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mesut353 Yazıyı Oku
    Sizler insanlara umut aşılayın çıkacak diye, sonra elinizdeki malları çıkın. 1.80den beri verdiniz elinizdeki malları.. Vicdan...
    Yazdığından anladığım şu

Bu forumda veya başka sosyal medya da
    *twiter
    *investing

Bu hisse gidecek uçacak şöyle iyi böyle iyi vss..
    Gibi yorumlardan etkilenerek hisse aldığını veya başkalarının aldığını ve şimdi de onlar yukardan malı bize sattı elimizde kaldı vs...

Tamam burayı anlarım.
    Ama şimdi ise senin yaptığın da aynı şey değil midir.
    Yani hisseyi hem de elinde taşıdığın hisseyi neden kötüyorsun ki.

Bırak bari elinde malı olanlar bu yazdıklarından etkilenip daha fazla satmasın ki hisse de daha fazla düşmesin değil mi?

Tepkim sana veya şahsına yönelik değil
    Hissesi olanlar olumsuz tepki vermesin

Bu arada onların bir planı varsa sende boş durma.

Sen ne planlıyorsun dersen

Ben 1.61 maliyetle 20.000 adet aldım
    Hisse şimdi 1.54 yarın 10.000 adeti gördüğü en yüksek yerden satıp hissenin düştüğü yerde tekrar alıp tekrar 3 5 kademe üstünden satıcam

Veya örneğin şu anda popüler olan IEYHO takip ediyorum.
    Orda trade yapıp diğer hisseyi unutacağım.
    Başabaş noktasını yakaldığımda ya çıkarım yada bu ********lerin yaptığı gibi 3 5 kademe say al yaparım

Y.T.D....

"Tecrübe çok acımasız bir öğretmen; Önce sınavı yapıyor, dersi sonra öğretiyor.
    "Vernon Law"

7. Ben olanı yazdım. Kimseyi etkilemek istemem. Bu haberin geleceği belliydi. Fiyatı 1.80e çektiler yediere yediere indiriyorlar.... İnşallah çıkar. Hep olan kylara..

8. Her sosyal medyada aynı şeyleri yazıyorsun. Ne kadar ky yolarsam kar mantığı ile. Pazarlayın bakalım. Allah vicdan versin...

Sayfa 552/709 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •