Sayfa 552/1012 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bu sabah olana ve oluş biçimine şaşırdık mı ? Ben şaşırmadım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,307
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sayın Dudu,

Bu yatırım fonuna Türkiye'den usd bazında yatırım yapma olanağımız var mı?

syg,
    https://investor.vanguard.com/etf/pr...erformance/vti

Burada baska etfler hakkinda da bilgi var..
    Vanguard bu konuda en iyilerinden.
    Tr'den alabilmek icin Isbank, Akbank, Finansbank gibi bir yerli araci kurumda yurtdisi alim satim hesabi actirmaniz lazim.
    Ben Finans'da acacagim sanirim, once dolarlari ucuz ucuz biriktirmem lazim ama, bu etfleri dolarla veriyollar zira

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. 13 Aralık Perşembe 08:31 ANKARA VALİSİ VASİP ŞAHİN: TREN KAZASINDA 4 KİŞİ ÖLDÜ, 43 KİŞİ YARALANDI -HT

13 Aralık Perşembe 07:39 ANKARADA YÜKSEK HIZLI TREN KAZASI MEYDANA GELDİ, ÇOK SAYIDA YARALI VAR -HT

4. Yandaşlara ray döşeme işi verilirse olacağı bu.yandaş kazansın yeter.Bunlar için insan hayatının zerre değeri yok.

tcdd tamamen çökmüş durumda.yoneticisini görevden almak lazım.
    1-tcdd tekrar yapılandırmak gerekir sıfırdan.
    2-japonya demiryollarında ileridir.oradan destek alınmalı.veya tum sistemleri burada uygulanmalı.
    3-şapkayı onune kotmalı yonetenler .çünkü artık kazalar artış trendinde.

6. Ekonomik verilerin işaret ettiği kriz ve stagflasyon (yüksek enflasyon ortamında durgunluk) büyük kayıplar yaratırken, Türkiye'nin 60 milyar dolarlık kurtuluş reçetesi için seçim sonrasında IMF'in kapısını çalması bekleniyor. Ekonomi yazarı Uğur Gürses, Türkiye'nin bir ekonomik kriz içinde olduğuna ve ekonominin yerel seçimlere kadar idare edileceğine dikkat çekerken, Seçim sonrasında muhtemelen IMF'e gidilecek. Bu 10-20 milyarla çözülecek bir durum değil. Bu 50-60 milyar dolarlık bir fon gerektiriyor. Uluslararası Para Fonu (IMF) ile ya da IMF'siz bir program gerekecek. IMF'yi istemesek bile büyük fon yaratabilecek tek yer IMF dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    tcdd tamamen çökmüş durumda.yoneticisini görevden almak lazım.
    1-tcdd tekrar yapılandırmak gerekir sıfırdan.
    2-japonya demiryollarında ileridir.oradan destek alınmalı.veya tum sistemleri burada uygulanmalı.
    3-şapkayı onune kotmalı yonetenler .çünkü artık kazalar artış trendinde.
    Ne kadarda iyi niyetlisiniz arkadaş. ali gider veli gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    @RHisarciklioglu

Oda ve Borsa Genel Sekreterleri Bilgilendirme Toplantımızı Roma'da gerçekleştirdik.

https://twitter.com/RHisarciklioglu/...58037488664577
    Antalya'da yapmışlar yahu toplantıyı

bu aynen Katar Havalimanını su basmış da yeni istanbul havalimanını su başmış diye gösterdiler ya ona benzemiş.

yanlışa yanlış doğruya doğru demek lazım. insanları kandırmak doğru değildir.

bu sabahki tren kazası mesela yanlıştı, suçluları yargılanmalı, japonya demişler sonuna kadar katılıyorum, gitsinler yardım alsınlar, öğrensinler..

bu arada vefat eden sayısı 7 ye yükseldi

syg,

Sayfa 552/1012 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •