Sayfa 553/759 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Endeksin düşmesine ragmen iyi direnmekte,teknik olarak 2,72 altina sarkmadıkça sıkıntı yok gibi,temel olarak bu bilanco donemi gayet iyi,
    Tek dert birilerinin kağıdı yukari yapmadi icin piyasa ya niraz can gelmesi,
    Secime kadar herşey belii olur gibi,
    Ytd
    Bol kazançlar

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. hadi blcyt daha önce dik durmuştun..yine yaparsın...hala temel olarak çok ucuzsun...bir çok şirket berbat bilançolar yollarken sen hem cironu hem de net karını artırıyorsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 1,79 Dan bir kapanış yaptık...ağırlıklı ortalamamız 1,78 idi..bu gün endeksin %2 lik bir düşüşü gördüğü günde ilk etapta hafif bir düzeltme yaptık ardından gelen alışlar ile günü artılı kapatmayı başardık..durmak yok yola devam...

bu gün bazı yatırımcılar kötü endeksi de görünce realizasyon yapmak istediler..onların da yolu açık olsun...ama insan piyasaya baktığında gerçekten de hangi hisseyi alacağını şaşırıyor...bu aralar blcyt ı satanlar pişman oluyor ....çünkü gittikleri hisselerde kol kesmek zorunda kalıyorlar...

temel olarak çok ucuz olduğu için bu tür kötü endekste dahi dimdik ayakta kalabiliyor...bu durum da hissenin daha gidecek yolunun olduğunu bize işaret ediyor...artık hayırlısı olsun diyorum..

ben hepimize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Hadi blcyt bu güzel endekste de yap bir güzellik...durmak yok yola devam...

5. düşen endekste hep direndik ama çıkan endekste ise geriliyoruz...çok ilginç...bu hissenin buralarda sürünmesi gerçekten de yazık oluyor..yönetimin bir şekilde borsadaki fiyatları desteklemeli....

ben olsam hisseyi tekrardan toplar hissenin fiyatının 3,00 ve üzerine çıkmasını sağlarım...ardından azalan halka açık hisse adetini bedelsiz sermaye artırarak tekrardan artırırım...bu şekilde hem fiyat yukarı çıkacak hem de bedelsiz ile hisse adeti tekrardan artmış olacak..

6. borsada ağalarda sus pus olmuşlar...ağanın biri de bu hisseye el atarsa herşey yoluna girecek..

7. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=35425

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8. Hala Sabrımızı test etmeye çalışıyor.

Sayfa 553/759 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •