Sayfa 553/1002 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Bu nasıl bir his acaba

https://www.bloomberght.com/almanya-...-kaldi-2265455
    Almanya Federal İstatistik Ofisi'nin (Destatis) öncü verilerine göre, ülkede Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) Eylül 2019'un aynı ayına kıyasla beklentiler üstünde eksi yüzde 0,2 seviyesine geriledi. Beklenti enflasyonun eksi yüzde 0,1 olması yönündeydi.
    Ülkede enflasyon, Eylül'de aylık bazda ise yüzde 0,2 düşüş kaydetti.

2. IPB nin bugün yaptığı rekordu sanırım, bir günde %11 yapn başka hatırlamıyorum. Cam hisseleri ve türevle gelmiş olmalı. Fakat dün tavan olan camlar bugün yerlerde, bugün fon -1 bile getirse büyük başarı.

3. Son bir ayda cok cıkış yapmış, 5 yıldır grafik sabit faiz gibi dümdüz
     Alıntı Originally Posted by ozmania Yazıyı Oku
    IPB nin bugün yaptığı rekordu sanırım, bir günde %11 yapn başka hatırlamıyorum. Cam hisseleri ve türevle gelmiş olmalı. Fakat dün tavan olan camlar bugün yerlerde, bugün fon -1 bile getirse büyük başarı.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eib nin maşallahı var bugün. Tkf hesap ne çıkmıştı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Katılım endeksi varmış, muhtemelen emeklilik fonları kullanıyor.

KENT, RTALB, GUBRF endekse girmiş.

Hisseleri toplayıp endekse sokup eritme diye bir şey var mı yok mu incelenmesi lazım.

>>>

2020 2. Çeyrek dönemsel gözden geçirme çalışması sonucu...

2020 2. Çeyrek dönemsel gözden geçirme çalışması sonucu, Katılım 30 Endeksi'nden HLGYO, IHEVA, POLHO, NUHCM, VESBE, KARTN, ARDYZ, PETUN, KFEIN, OZGYO, GENTS, KONYA, KRONT, BANVT, FONET, KRSTL, ULUSE ve OSTIM çıkmakta; endekse EREGL, THYAO, TKFEN, OYAKC, GUBRF, BERA, RTALB, PGSUS, MAVI, ECILC, AFYON, SELEC, ISGYO, CEMAS, TATGD, KENT, INDES ve ALGYO girmektedir. Endeksin yeni hali 1 Ekim 2020 itibarı ile geçerli olacaktır. Endeks ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.katilimendeksi.org adresinden ulaşılabilir.
    Viop basliginda gordum alintilama geregi duydum. Katilim endeksini dolayisiyla Mps ve Rbh gibi fonlari ilgilendiren bir haber. Sayin ariston`a tesekkurler.

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Viop basliginda gordum alintilama geregi duydum. Katilim endeksini dolayisiyla Mps ve Rbh gibi fonlari ilgilendiren bir haber. Sayin ariston`a tesekkurler.
    THY, ereğli, pegasus, tekfen girmiş.
    Endeks hantallaşacakmı bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    mac - 0,03
    buna da şükür
    Evet üstat Borusan tavan yapmasa eksi daha da fazla olurdu galiba

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    MAC olduğu yerde saymaya devam ediyor. Performans düşüklüğü çok belirgin olmaya başladı.
    Haklısınız ama geçmiş performansı ile kredisi olan bir fon, en az 1 yıl tutmayı, belirgin geri çekilmelerde ekleme yapmayı planlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 553/1002 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •