Sayfa 555/1003 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. vakıf dolara 4 veriyo....250k üstüne 6 dedi...eskiye döndük...

2.  Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    vakıf dolara 4 veriyo....250k üstüne 6 dedi...eskiye döndük...
    yeni girişlere veriyorlar büyük ihtimal..

3. vay eski Reis adayı Sayın KK...

Kırsalda AK Parti'nin oyunun fazla çıkmasıyla ilgili CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun “Çok basit kırsaldaki insana ayda 500 lira verdiğinizde zaten köyde harcayacak yeri yok, ekonomik yıkımdan etkilenmiyor.†sözleri için seçimleri bilen kamuoyu araştırmacısı Hilmi Daşdemir, "Olayı çözmüş Kılıçdaroğlu.." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün akşam Sözcü TV'de yaptığı açıklamalar tartışılmaya devam ediyor.

"Benim açımdan yapılan her şey doğruydu" diyen Kılıçdaroğlu, "Ortaya çıkan tablonun ağır yenilgi olarak görülmesini doğru bulmam." ifadelerini kullandı.

Seçimlerde CHP'nin kırsaldaki oy kaybıyla ilgili Kılıçdaroğlu'nun değerlendirmeleri sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Kılıçdaroğlu: Büyük kısmı TRT izliyor
    "Kır nüfusunu ikna edemediklerini ve onların TRT izlediğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Biz oraya zamanında gidip kendimizi yeteri kadar anlatamamışız. Buradakilerin büyük bir kısmı sadece TRT izliyor. TRT'nin ne olduğunu da biliyorsunuz." dedi.

"Ayda 500 lira verdiğinizde zaten harcayacak yer yok, köyde nerede harcayacak para"
    CHP'nin kırsalda yeterince etki gösterememesiyle ilgili olarak Kılıçdaroğlu, "Beklediğimiz ölçüde kayıp olmadı. Biz kazanamadık doğru. Biz şunu da araştırdık; acaba kırsaldaki insan neden ekonomik yıkımdan etkilenmedi diye, çok basit, ayda 500 lira verdiğinizde zaten harcayacak yer yok, köyde nerede harcayacak para. Deprem bölgesi de halkın kendi tercihidir. Dağıtılan paralar, imkanlar var..." diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun tartışılan açıklamalarını seçimleri doğru bilen kamuoyu araştırmacılarından OPTİMAR Başkanı Hilmi Daşdemir, sosyal medya hesabında değerlendirdi.

https://www.internethaber.com/kilicd...i-2308670h.htm

başka bir alemdeler ,
    A'sından Z'esine bol bol kibir akıyor...
    madem köy yerinde yaşmak öyle kolay vatandaş neden asgari ücret için köyü ile ilişkisini kesip şehre adeta kaçıyor..
    adalara nasıl olsa bir ceket koysak bu millet ona oy verir denilerek bir şey yapmayan birini koydukları tecrübesi var..
    umarım adaları önümüzdeki seçimde kaybederler..
    kafaya bak yahu...
    abuk sabuk kalp işaretleri ,
    vatandaşa cenneti vaad etmeler...
    kaynak olarak hikaye anlatmları ..
    % 48 çok iyi bir oran..
    gerçekleri anlatmak yerine adeta masal anlatmak bu seçimi kaybettirdi...
    hele bu yenilgi sonrası böyle abuk sabuk söylemler,mahalli seçimi AKP'ye bir kez daha hediye edecekler..
    benim şahsi çıkarımım bu..

4. MV listeleri ortaya çıktığında seçmen tepkisini gösterip C*P bu seçimde baraj altı bırakmalıydı bu partinin aklını başına getirtmek için ama seçmenin aklı çok geriden geliyor.

Sonraki seçimde barajı geçerlerse yazıklar olsun zaten. KK = R*E

Syn riko66 sorun partinin sahip olduğu anlayışta....Ayrıca seçimi kaybetmediler hediye ettiler...

Ben bu politikadan iğrenmeye başladım...Artık kim kime korsa beni ilgilendirmiyor...Bende bu seçimle birlikte elimde viskim ne olacak bu memleketin hali diyenler sınıfına dahil oldum...

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Syn riko66 sorun partinin sahip olduğu anlayışta....Ayrıca seçimi kaybetmediler hediye ettiler...

Ben bu politikadan iğrenmeye başladım...Artık kim kime korsa beni ilgilendirmiyor...Bende bu seçimle birlikte elimde viskim ne olacak bu memleketin hali diyenler sınıfına dahil oldum...
    sussalardı gerçekler ortada deselerdi seçimi kazanırlardı..

Alıntı Originally Posted by büyükşef Yazıyı Oku
    vakıf dolara 4 veriyo....250k üstüne 6 dedi...eskiye döndük...
    Özel bankacilik dün sordum yok dediler , hangi şube vakıf in ?

Sayfa 555/1003 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •