Sayfa 555/915 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Alan satan tablosu var mı arkadaşlar

2. Malum mühim yoğunum aldım sattım aldım sattım yine aldım..
    Yok tabii ki ICBCT değil...Bitti bu ..bitik. al sat.. al sat..
    Yine nikah kıymışlar...haberimizde olmadı..

İMPARATOR bilgi saçar.. Yatırım tavsiyesi değildir...

Boğa ölünce badem gözlü olurmuş ayı ölünce cenazesine kimse gelmezmiş

3.  Alıntı Originally Posted by BORSAİMPARATOR Yazıyı Oku
    Malum mühim yoğunum aldım sattım aldım sattım yine aldım..
    Yok tabii ki ICBCT değil...Bitti bu ..bitik. al sat.. al sat..
    Yine nikah kıymışlar...haberimizde olmadı..

Boğa ölünce badem gözlü olurmuş ayı ölünce cenazesine kimse gelmezmiş
    Her ne kadar üslubunuzu beğenmesem de fikirlerinize saygı duyuyorum. Keza etyat tavsiyesinde bulunmuştunuz . Icbct şimdilik bitik al sata uygun ama 1-2 hafta sonra galip elindekileri satmak için en azından 5 in üstüne belki 6 lara atmaya çalışacaktır diye düşünüyorum. Ytd

4. %80 satıcı GLOBAL yani ağamız... Alan ise genelde KY görünüyor.

Bir malın değeri 10 lira iken 15 liraya satamazsınız ama malın değerini 30 liraya çıkartırsanız 20 liradan herkese satarsınız. Sanki öyle olmuş dün 3 lü rakamlarda iken alan metro idi satan KY idi genellikle. Bu gün 4.50 lere gelince satan global(yani metro) alan KY ..
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

5. geçenlerde bu hisseye haberde Dev bankadan 100 milyon dolarlık hisse aldı .aldıysa hisseden çıkamaz ki hisse çok ancak al sat yapar alıcı kadar kadar satar. az alım ile de tavana yakın çıkarsa yine deneme şansı olur örnegi çok -6.dan +6 ÇIKIYOR +8 DEN -4 düşüyor

6.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    geçenlerde bu hisseye haberde Dev bankadan 100 milyon dolarlık hisse aldı .aldıysa hisseden çıkamaz ki hisse çok ancak al sat yapar alıcı kadar kadar satar. az alım ile de tavana yakın çıkarsa yine deneme şansı olur örnegi çok -6.dan +6 ÇIKIYOR +8 DEN -4 düşüyor
    üfürme haber 100 milyon dolar 75 milyon hisse yapar.

7. Bence topiği geriye doğru oku 100 milyon tl dolar değil 25 milyon lot civarı 15 milyonunu geçen hafta verdi dünden bugune ne verdi bilmiyoruz.

8. Evet..beyler..size bir oyun oynandı.. özellikle 6 ve üstü için diyorum..
    Borsada hangi yöntemi kullanarak bu hisseyi seçtiniz bilmiyorum...
    Kiminiz arkadaş, kiminiz yeniyim, kiminiz ismi büyüktü, kiminiz spek büyüktü, kiminiz de %100 veren %1000 de verir demiş olabilir...
    Ancak, borsa manipülasyon ve spekülasyona açık bir ortam... bazen rasyolar geçerli olmayabilir ama hisseyi rasyo fiyatlarına indirgemeye kalkarlarsa acınız büyük olur..
    Halka açıklık oranı az olan banka hisselerinin fiyatları yüksektir.. Örneğin, DENIZ,FINBN,KLNMA ve tabii ki ICBCT,
    Şimdi karşılaştıralım..Biraz sıkıntılı dönemde olsada HALKB F/K oranı sadece 4 civarında ICBCT nin ise 80...
    F/K ortalaması 10 desek bu kağıt 0,55 eder...hadi ortalamanın üstünde olsun,, 1 olsun hadi açıklığı az olsun size 2...
    Yani size yukarıyı gösterdikleri kağıt aslında bu...Ama borsada her zaman bu kurallar çalışmaz..

Ayı fili görmüş kendini dev aynasında sanmış

Sayfa 555/915 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •