Sayfa 555/999 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Viop - XXI

Alıntı Originally Posted by bummer Yazıyı Oku
    Dün gece ABD vadeliler yeterki yeşil olsun dedim. Bugun açılışı kerizler kapanışı ustalar yapar. Yön yukarı
    sn bummer buradan 5 bin puan düşerse ne diyeceksin ?? maliyetim çok aşağıdaydı hala zarar etmedim mi diyeceksin??

bu durum nasıl bir ahlaki sıkıntı yaratıyor tahmin edebiliyormusun?? şöyle: buradan sanki düşmeyecekmiş, imkansızmış gibi beyanlarda bulunuyorsun.. ama kendi maliyetin çok aşağılarda.. oysa viopta ilk defa veya poz değiştirerek ters yonde poz açan yani yeni poz olarak açan bir sürü insan var.. onların pozları bu noktadan sonra zarar veya kar yazacak..

zira maliyetin aşağıda ise her halukarda uzun bir süre karda olmaya devam edeceksin..ama diğerleri için durum böyle değil..bu durum ciddi bir ahlaki sıkıntı yaratıyor..

ayrıca dikkat edersen kimse bu tarz yorumlarda bulunmuyor, senin gibi sadece sünger bob var..oldukça manasız tutumlar bunlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. Bunlar gerekli yatırımlardır. Zamanında, ilk otoyol ihalelerinde de yer yerinden oynamıştı... Antalya Havalimanında da...
    O otoyollar olmasaydı İstanbul aç kalırdı... Gıda maddelerini bile taşıyamazdınız İstanbul'a....
    İstanbul aç kalacak.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

MErill LYNCH algoritması Bro Trading.. 1,8 milyon TL ceza yemiş...!
    derler...

4. Bu bummer denen soytari 2020 ocak tepesi ve 2018 tepesinde de boyle yaziyordu hatirlayan cok kisi vardir
    Duser dusmez o ayri ama bu bilincli yaziyor spk agir ceza kesiyor artik o 2 tarihte olsa bunu enselerlerdi

endeks 30 açılış..

yükselen ilk 5 vs düşen ilk 5..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6. Dün piyasa düşer diyordum ama bu açılıştan sonra şüphelerim var.
    Bu kadar satış fırsatı vermemeliydi.

Shortçular arkalarına yaslanmamalı hemen.

7. Dün ab den bir yaptırım kararı çıkmadı herhalde.

8.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Öyle yada böyle trend üstünde ve 5-10 günlük ortalamalar üstünde duruyoruz. İki üç gün teyitli ters tarafta kalmadıkça ne kadar düşecek dediysekte düşmüyor dün çok coşkulu almışlardı, bugün birazını geri verse 116 lar üzerinde kapatsa bile tekniği yine bozmuyor. Herkesin ayarını bozdular algılar saatte bir değişmeye başladı. Benimde ayarlar bozulunca nasılsa iş yok diyip izne çıktım
    Sayın laguna, bankaları yakın takip ediyorsunuz. İcbct yorumunuzu alabilir miyim?

Sayfa 555/999 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •