Sayfa 556/993 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Dolara baskı forumada baskıdır. Forumda çok durağan. Yok mu bir konu bilgilenelim.
    Diyarbakır malatya arası tam 3 kere kimlik kontrolüne 4 kerede plaka sorgusuna takıldım. 4 kerede aileyiz diye sorgu yapmadan geçirdiler 250 km de toplam 11 arama noktasına takıldım. Bu bombacılar nasıl geçiyor yollardan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Geçen sene yazın Zileden Ankaraya gelirken Yozgat kırıkkale ve Ankara girişinde kimlik kontrolü vardı. Maşallah dedim. Ülkede kuş uçmaz ama Ankara merkez göçmen kayıtlı kayıtsız mülteci dolu. Oluyor böyle şeyler. Pkk kan demek. Allah milletimizi korusun.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Diyarbakır malatya arası tam 3 kere kimlik kontrolüne 4 kerede plaka sorgusuna takıldım. 4 kerede aileyiz diye sorgu yapmadan geçirdiler 250 km de toplam 11 arama noktasına takıldım. Bu bombacılar nasıl geçiyor yollardan
    önemli olan sınırdan geçirmemek, sınırdaki mayınlar niçin temizlendi, tekrar neden döşenmiyor? sınırdan geçtikten sonra ara da bul.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    afganistan menşeli kod lazım diyorlar hızlı geçiş için..

5. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6. Comex Being Drained, BRICS Nations Growing! - Andy Schectman

10. Dakika BRICS ülkeleri yeni rezerv para birimi değerli metale sabitleme, Türkiye başta altın ithalatı.
    15.Dakika Comex ve LBMA dan çekilen gümüşler.
    Son düzenleme : HURKUŞ; 14-11-2022 saat: 22:27.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Geçen sene yazın Zileden Ankaraya gelirken Yozgat kırıkkale ve Ankara girişinde kimlik kontrolü vardı. Maşallah dedim. Ülkede kuş uçmaz ama Ankara merkez göçmen kayıtlı kayıtsız mülteci dolu. Oluyor böyle şeyler. Pkk kan demek. Allah milletimizi korusun.
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    önemli olan sınırdan geçirmemek, sınırdaki mayınlar niçin temizlendi, tekrar neden döşenmiyor? sınırdan geçtikten sonra ara da bul.
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    afganistan menşeli kod lazım diyorlar hızlı geçiş için..
    Bi tane plaka sorgusu daha yaptılar.
    12 noktada kontrol edilerek girdim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Sarı gacı bitcoin euro herkes mitlu herkes yeşil.

Sayfa 556/993 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •