Sayfa 557/983 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Yazarlar yazdı sadece posta ve hürriyet fiyatına tüm Doğan yayın grubunun satın aldılar diye borsada korkmadan para kazanilmiyor yatırım tavsiyesi değildir.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sermayesi 552.000.000 TL

Halka açıklık oranı % 22.33

Piyasada yaklaşık 220.652.000 LOT eder

Bunun Ziraat ve Vakıf Banktaki kendisinin olsa 129.000.000 Lot eder

Piyasa da kalan lot sayısı 91.652.000 lot, (hepsini piyasadan alsa ki herkes çağrıya katılmaz diye tahmin ediyorum) 147.559.000 TL eder.

Bu kadar rezilliğin ve itibar kaybının yaşandığı rakam bu eğer yanlış hesaplamadıysam..

İtibar ise milyarlarca dolar eder. YUHHHH yani..

Umarım bir an önce aklını başına toplar, zaten SPK muafiyet vermemeli (kanunlara aykırı) dünya da güven kaybeder..

Not: Yatırım batırım tavsiyesi değildir..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Ben Turk degilim ki ...!
    Turkiyede asla yasamadim.
    Senin ve öbür Cesur nickli manüpalatörün mesajları forumda duruyor. SPK ve mahkeme süreçlerinde ip adreslerinizden çıkar ne olduğunuz ve cibiliyetiniz. Öyle ucuz değil bu işler, sizin dosyaları zevkle hazırlarım.

4. arkadaşlar hukuki olarak mümkün deyil dogan gazeteyi neden çagırıyorsun hissesi az oldugu içinmi olmaz canımın istedigini alırım istedigini almam dersen vay babam vay bu karardan sonra yatırımcı neden borsada kagat toplasın neden beklesin hakları gasp edildikten sonra bu spk kararı hukuki bir karar olacaktır ileride tüm borsayı etkiler gerekçe lere iyi bakmak lagzim bir de arkadaşlar kendimizi fazla doldurmayıp tapriklere gelmamak lagzım herkezin kendi yatırım kararı birde arkadaşlar benim gördügüm tahtada hacim yok denecek kadar spek çalıp çalıp oynuyor iyimi kötümü anlamadım

5.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    arkadaşlar hukuki olarak mümkün deyil dogan gazeteyi neden çagırıyorsun hissesi az oldugu içinmi olmaz canımın istedigini alırım istedigini almam dersen vay babam vay bu karardan sonra yatırımcı neden borsada kagat toplasın neden beklesin hakları gasp edildikten sonra bu spk kararı hukuki bir karar olacaktır ileride tüm borsayı etkiler gerekçe lere iyi bakmak lagzim bir de arkadaşlar kendimizi fazla doldurmayıp tapriklere gelmamak lagzım herkezin kendi yatırım kararı birde arkadaşlar benim gördügüm tahtada hacim yok denecek kadar spek çalıp çalıp oynuyor iyimi kötümü anlamadım
    Sn çırak haklısınız da ilk defa mi haksızlığa ugruyorsunuz. Adam burda bi kaç ky den kaybedecegi itibarı mi düşünecek. Zaten öyle derdi olsa böyle bir talepte bulunmazdı. Ieyho cemas metro grubu ygyo yyapi genyh artog seker .... Daha ince hisselerde ne dolaplar döndü de kimse hakkini alamadı. Devletin bakanının sözüyle aldığımız asyab hisseleri bir gece de kottan cikarildi. Bu da öyle bir örnek olabilir. Olası bir davada ben de varım bu hakyiyicilere karsi,selamlar. Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Senin ve öbür Cesur nickli manüpalatörün mesajları forumda duruyor. SPK ve mahkeme süreçlerinde ip adreslerinizden çıkar ne olduğunuz ve cibiliyetiniz. Öyle ucuz değil bu işler, sizin dosyaları zevkle hazırlarım.
    ne korktum la deme yani nekadar ceza keserler??

Malda sikistiniz o belli alici yok,
    nekadar zarar ...

7. Hangi gruptansin bilelim?

8. Diyelim çağrı muafiyeti oldu. Daha ne kadar düşecek. Kötü senaryo zaten satın alınıyor suan. Şu konuşmalarda dikkat edelim forumda " paşam maşam" terbiyeyi bozmayalim. Yaşımı başımı biliyomusun böyle hitap ediyorsun.

Sayfa 557/983 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •