Sayfa 558/999 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    bummer in yazılarını takip ediyorum aylardır düşmeyecek diyor. yani tutarlı o anlamda. zaten de düşmüyor. düşecek düşecek deyip düşmemesi daha yanıltıcı bence....
    90 bin gecildikten sonra long olmayan zaten grafiklerden falan hic anlamiyordur orasi ayri. Ama 100 binlerden sonra isler degisti. Su an hala daha endeksin gidebilecegi yer var dusuk olasilik olsa da ama grafiklerdeki uyumsuzluklar, nasd**'daki cilginliklar, vaka sayilarinin dunya'da her gun rekor kirmasi, abd'nin yeniden kapanma durumu, bizdeki cari acik ve dolarin garipligi vs vs bir suru durum varken tek seferde %50 yukari gitmis endekse "dusmeyecek" demek biraz yaniltici bir yazi. Ben dusecegini dusunmuyorum dese o da tamam ama direkt dusmeyecek diyor. Bu kadar kesin ifade kullanilmamali bence insanlari yaniltabilir eger duserse.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,859
    Blloombergde serhat gürleyen var: Tüm dünyada hisseye yöneliş devam edecek,diyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Ama düşmeyecek demek daha ikna edici oluyor... "Bence düşmeyecek" dese ben belki ikna olmazdım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Blloombergde serhat gürleyen var: Tüm dünyada hisseye yöneliş devam edecek,diyor.
    O da ikna olmuş demek ki... Ettik 3 kişi..
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Düşerse ekime kadar düşmezse kasıma kadar.

6. Tupraş long, endeks short pozisyonu açılmıştır.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

7. Arkadaşlar artık yazmayacağım. Ortalık ahlak abideleri ile dolmuş. 160 bin endekste görüşmek üzere. 6 aydır yazdığım hiçbir şey yanlış çıkmadı. Burası viop topiği. ama ego kırılımları yada short olmanın getirdiği acı psikoloji kişileri etkisi altına almış. Hadi buyrun o zaman laf sizin olsun. Longtan kazandığım bana yeter. Herkese bol kazançlar sağlıcakla kalın....

Merhabalar. Yukselisi kacirdim ama 134.750 den shortladim bu sabah. Kar al hedefim 132.900.
    136 bine cikarsa bir adet daha short yapicam.
    Hepinize bol kazanclar
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

Sayfa 558/999 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •