Sayfa 559/799 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6391 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Satmıyorum,öpe öpe zirvelerini yeniden göreceksin,biraz zaman kaybederim ama malımı ucuza kaptırmayacağım

2. Valla hocam hedef 250 diyenler vardı. Görür mü oraları ne dersiniz?

Y.T.D.

3. Bu kararı alanlara söyleyecek çok şey var da neyse ya sabır..

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet_sutcu Yazıyı Oku
    Valla hocam hedef 250 diyenler vardı. Görür mü oraları ne dersiniz?

Y.T.D.
    sizin maliyet seviyenizi bilmiyorum ancak;
    Erbosun temeli konusunda hiç bir kusur yok... borsada bu tür sert yükselişlerin böyle düşüşleri hep vardır. varolacaktır. aslolan sizin hissenizdeki potansiyeli biliyor olmanızdır.
    bu bağlamda ilk çeyrek harika bir bilançosu olan erbosun 2. çeyreğı önem arzetmektedir, dilerizki ilk çeyrekten daha güzel bir 2. çeyrek gelsin o zaman daha ne kadar gideceği konusunda burada beraber tartışırız.
    ha ben 2. çeyrekten ümitliyim o sebeple hisselerimi yastık altında unutmuşum.
    hepinize bol kazançlar

5. Simdi burdan birisi gelse tavana dogru sürse. Milleti döker mi ardından da uzaya gider mi? Uzayı bilmem ama milleti bence döker

Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sizin maliyet seviyenizi bilmiyorum ancak;
    Erbosun temeli konusunda hiç bir kusur yok... borsada bu tür sert yükselişlerin böyle düşüşleri hep vardır. varolacaktır. aslolan sizin hissenizdeki potansiyeli biliyor olmanızdır.
    bu bağlamda ilk çeyrek harika bir bilançosu olan erbosun 2. çeyreğı önem arzetmektedir, dilerizki ilk çeyrekten daha güzel bir 2. çeyrek gelsin o zaman daha ne kadar gideceği konusunda burada beraber tartışırız.
    ha ben 2. çeyrekten ümitliyim o sebeple hisselerimi yastık altında unutmuşum.
    hepinize bol kazançlar
    Haklısınız hocam yeterki finansal durum güzel devam etsin. Zamanla gideceği yere ulaşır inşallah.

7. Şirketin ne iş yaptığını sektörünü bilmeyen insanlar erbos aldım
    bilmem kaç alacakmış diyor,hedef 500 lere çıkmış, olur olmaz gönül ister ki olsun,
    hisse 144 lere gelince mi aklınıza geldi neyse ki en azından diğer içi boş şirketler gibi değil,
    ancak böyle düzeltmeler ilk girenler için
    can yakıcı olabiliyor,zaten bugün pastanın diğer kısmı % 39 alıcı ,% 9 satıcı.
    İlk 5 dışını küçükler olarak düşünürsek.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    geriye trend desteği ile 117.25 kaldı..
    güncel..

Sayfa 559/799 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz