Sayfa 559/948 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Her gün rekor kıran bist endeksinde aylardır 1 kağıda baglandigimiza degse bari.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En büyük üzüntüm bu zaten, bu bataklık yüzünden şu 15-20 gündür borsanın uçuşundan 1 tl kazanamadık ve üstüne bu bataklıkta olanı da kaybettik.

2.  Alıntı Originally Posted by drc78 Yazıyı Oku
    2,85 altı yok ALLAHcc izniyle yığacağım 2,80-2,90 arasına satan varsa toplarız sıkıntı yok ;)
    Sevgili kardeşim valla dikkatli ol, bu aşşağlıklara fazla paranı kaptırmayasın.

3. Uzun yıllar önce ,devlet hizmetinde tecrübeli bir abim şöyle demişti
    "İdare kanundan üstündür,bürokratlar sizin haklarınızla ilgilenmez onlar verilen emri yerine getirirler"
    konuyla pek alakası yok ama yazmak istedim.
    Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun beklemeye devam.
    yazdıklarım fikir beyanıdır tavsiye niteliği taşımaz.

4.  Alıntı Originally Posted by SlimCarlos34 Yazıyı Oku
    erciyes butun spk işlernı yapsa bile ben artık inanmıyom birleşmesıne blanço dyın genel kurul deyın artık midem bulandı yarın sabah veda edecem kağıda 1 yıldır elimde zarar edip cıkcam genelde kyserili şirketlere spk bir kez değiel 3 kez inceliyor feto işgisi varmı
    Arkadaşım neden yalan söyleyip milleti gaza getiriyorsun acaba kağıt bir yıldır elimde diyorsun bir yılı bırak 17/08/2016 ile 24/04/20017 arasında hisse almış olsan hisse fiyatı ortalama 1,45 civarında yok sonra almış olsan 22/05/2017 ye kadar ortalama 2,20 civarı eder bugün tabandan satsan zararda değilsin ama sen tabandan satmak değil niyetin almak olduğu için burda milletin aklını bulandırarak SPEK uşaklığı yapıyorsun 3 yıldır bu hissedeyim ve bu formdayım neden sizi hiç buralarda görmedik de şimdi yırtık dondan çıkarak millete gaz veriyorsun işte Drc arkadaşımız 2,80 e kadar bütün satışları karşılayacağını söylüyor lütfen yazacağınız emir miktarını ve fiyatı söyleyin derinlikten bakalım satıp satmadığınızı görelim

Lütfen arkadaşlar cuma ve sonrası günler belirttiğim gibi spek ve varsa eli birilerinin son kozları bunlar aslında Erciyas bütün bunlara ortam hazırlıyor acilen genel kurulu topla biz kararlıyız bedeli ne olursa olsun bu işi bitirip karızmayı çizdirmeyeceğiz demeleri lazımda ama işte ip birilerinin elinde olunca seni oyuncak ediyor satan varsa buyrun satsın ama bilsinki alanlar gülerek alacaklar tüm hisseleri görün bakın satışlar nasıl karşılanacak belki %5 10 olacak ama sabreden ay sonunda gülecektir

5.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Ozbali alırken Erciyas olacak diye aldık bilanço 3 aylık bilançoda aynı zarar vardı 2 milyon 200 bin TL değişen bişey yok bilanconun gelmesi iyi oldu buna göre bir rapor daha hazırlanır onay işi hızlanmış olur ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2017/3 net dönem zararı 2.277.054

Yani 2017/3 - 2017/6 arası net dönem zararı 95.530 lira.

İlk çeyreğe göre iyi

Evet ama algı operasyonu yapmak isteyen arkadaşlar hemen atladı arkadaşlar hep bardağın boş tarafından bakmayı veya kendilerini uyanık göstermeyi düşünüyorlar ama gerçek hiçte sanıldığı gibi değil
    arkadaşım bu iki şirket neden birleşiyor Özbalın batık durumu ve en önemlisi maliyetler değilde bunun dışında yer alan giderlerin fazlalığı bu nedenle iki şirketin birleştirilerek bu organizasyon giderlerinin azaltılması amaç bu aşamada siz olsanız bilançoya kar mı yoksa birleşme olana kadar zarar mı yazardınız eğer şirket sizin olsa inanın bunun kat ve kat zarar yazardınız neyse bence gelen bilanço ilk çeyreğe ve bu ortama göre güzel kar beklentim yoktu zaten olsa şaşardım üretim yapan Özbal sipariş alıp satan Erciyas bun örmemek için kör olmak lazım en iyi ispatı Erciyas ın Özbal ı aldıktan sonra ISO 500 arasında yaptığı sıçrama beyler bunu daha önce defalarca söyledim bilen bilir bilmek istemeyen kendi bilir benden bu kadar kimseye ne alın nede satın demek istiyorum satanla ortaklığımız biter alanla yeni ortaklığımız başlar ne Erciyas nede spek şu aşamada bu işten vazgeçecek durumda değiller hepsi bu işin olacağı üzerine plan yaptılar vazgeçmek bizden çok onlara zarar verir
    benim ne karizmam ve prestijim nede patronluk kariyerim çizilir ha bunları göze alacaksa Kamil Bey o zaman en kısa sürede Özbalı ayağa kaldıracaktır ama bu sefer Erciyas özellikle ISO 500 deki yerini koruyamaz

6.  Alıntı Originally Posted by darkblue37 Yazıyı Oku
    yarın taban 2.36 yaz şimdiden
     Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim valla dikkatli ol, bu aşşağlıklara fazla paranı kaptırmayasın.
    Satanları 2,80 den alırım hadi satın bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by drc78 Yazıyı Oku
    Satanları 2,80 den alırım hadi satın bakalım
    Vallaha birkaç kez ortalama düşürme fırsatı verdi başka hissedeyim diye yapamadım.Bugün biraz maliyet düşürme fırsatı olur sizin kadar alamazsam da o fiyatlardan bende talip olurum.

Sayfa 559/948 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •