Sayfa 559/1000 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ozmania Yazıyı Oku
    tcd günlük %1,5389
    demek ki neymiş? bu onz işini kafamıza takmayacakmışız, sonuçta bu fon bir altın fonu değilmiş, bir şey daha var ki: o da günlük getirilere fazla takılmayıp en azından aylık getirilere bakmakmış. . Son 1 Ay Getirisi
    %10,371636
    bence gayet güzel. arada terslikler olsa da suya sabuna dokunmadan, her gün hangi hisse yükselecek diye ekran başında debelenmeden elde edilen bir kazanç var ortada. benim gibi parasını yönetmekten aciz olan bir gariban için çok güzel kazanç. geçenlerde pozisyon azaltmayı düşünmüştüm ve aklıma Veysel bey gelince vazgeçmiştim. şimdilik en doğrusunu yapmışım. fona gireli bir ayı geçti, benim kazancım da yüzde 11'i geçti. Allah bereket versin. herkese bol kazançlar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Ben de aynısını tcd için düşünmüştüm, kısmet tcd son 5 gün çok iyi getirirken gpg yerinde saydı bazı şeyler nasip ama çok acele kara vermemek gerek, fondan fona atlayınca t+1,2,repo para boşta vs derken kayıp oluşuyor yfv'de bunu fazlasıyla yaşadım fona girerken sanırım kafada bir aralık belirlemek lazım yoksa sinirlenip satabiliyoruz. Benim ağırlık yüzde 50den fazla gpg'de birazı da okt ve dolarda duruyor, gerilim yaşamadan makul getiri vadeden gpg benim için ideal zira ppf almaya bile 6 ay önce başladım fon nedir bilmezdim şimdi hisse yoğun fonlarda cirit atıyorum bu bana gitmez gibi ama bist 95 binlere çekilirse muhakkak hisse fonlarından toplarım.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısınız, fon değiştirmek neredeyse bir haftaya mal oluyor. Onun için ben ay sonuna doğru durum değerlendirmesi yapıp ay sonlarında değişiklik yapıyorum. OKT -> TZT -> GPG yapmıştım. Geçen hafta GPG sattım. Bu sabah TCD, OBP ve YSU ya eşit olarak bölüştürdüm. Ekim sonuna doğru bakalım durum ne olacak.

3. YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Herkese merhaba, yaklaşık 2 ay önce keşfettim burayı ve takip ediyorum, sonunda bende üye oldum. Çok değerli paylaşımlar yapılıyor, sizlere birşey sormak istiyorum. Burada yazılanları okuyarak ve tabiki kendimde inceleyerek GPG almıştım, az önce satış talimatı girdim fakat diyelimki yarın sabah vazgeçsem ve talimatı iptal etsem iptal olur mu acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Herkese merhaba, yaklaşık 2 ay önce keşfettim burayı ve takip ediyorum, sonunda bende üye oldum. Çok değerli paylaşımlar yapılıyor, sizlere birşey sormak istiyorum. Burada yazılanları okuyarak ve tabiki kendimde inceleyerek GPG almıştım, az önce satış talimatı girdim fakat diyelimki yarın sabah vazgeçsem ve talimatı iptal etsem iptal gerçekleşir mi yoksa iptal olur mu acaba?

Aynı gün saat 13:30 a kadar olan emirler iptal oluyor diye biliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Herkese merhaba, yaklaşık 2 ay önce keşfettim burayı ve takip ediyorum, sonunda bende üye oldum. Çok değerli paylaşımlar yapılıyor, sizlere birşey sormak istiyorum. Burada yazılanları okuyarak ve tabiki kendimde inceleyerek GPG almıştım, az önce satış talimatı girdim fakat diyelimki yarın sabah vazgeçsem ve talimatı iptal etsem iptal gerçekleşir mi yoksa iptal olur mu acaba?

hoş geldiniz,

bence iptal etmezler çünkü bu akşam fiyatı belli oluyor, o vakit herkes fiyatına göre iptal edebilir gibi olur.
    Ama bugün 12:30 a kadar iptal etmeliler , yarınki fiyat belli olmuyor çünkü

6. 01 Ekim Salı 12:01 İTO: İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR EYLÜL'DE AYLIK %1,11 ARTTI

01 Ekim Salı 12:00 İTO: İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR EYLÜL'DE YILLIK %13,1 ARTTI

7.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Ben de aynısını tcd için düşünmüştüm, kısmet tcd son 5 gün çok iyi getirirken gpg yerinde saydı bazı şeyler nasip ama çok acele kara vermemek gerek, fondan fona atlayınca t+1,2,repo para boşta vs derken kayıp oluşuyor yfv'de bunu fazlasıyla yaşadım fona girerken sanırım kafada bir aralık belirlemek lazım yoksa sinirlenip satabiliyoruz. Benim ağırlık yüzde 50den fazla gpg'de birazı da okt ve dolarda duruyor, gerilim yaşamadan makul getiri vadeden gpg benim için ideal zira ppf almaya bile 6 ay önce başladım fon nedir bilmezdim şimdi hisse yoğun fonlarda cirit atıyorum bu bana gitmez gibi ama bist 95 binlere çekilirse muhakkak hisse fonlarından toplarım.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gpg yöneticinin açıklamaları çok saçma güven vermiyor.Ppf fonu değilki belli sınırlarda mecburen mevduatta parayı tutsun.Adı üstünde değişken fon fırsatı gördüğü enstrümana yatırım yapacak.Ayrıca hafta sonu üç günü kasıtlı olarak hiç ediyorlar izlinimi uyandırıyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. TPF grafiğindeki sıçramalar ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

Sayfa 559/1000 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •