Sayfa 56/86 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 441 - 448 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Devletler ve milletler arasında karşılıklı çıkar üzerine ilişki kurulur elbet.
    Milliyetçiliğin özü de ülkesinin ve milletinin çıkarını korumaktır.

Bizi ezeli ve ebedi düşman olarak tanımlayanlarla kişisel çikar için israrli ve bunaltici bi şekilde işbirliği yapılması benim hoşuma gitmiyor, yoksa SPK attiği kazik ile bizi kimlerin eline düşürdü görelim bunuda.

Bir not daha bu işin TR de foreks konusunda duayen diyebileceğim ve iyi kötü bir grubu olan arkadaşımın bana söylediğini paylaşmadan geçemeyeceğim;

XM ve Orbex, her ikisi ile de grup adına bize standart dışında grup üyelerinin lehine ne verebilirsiniz diye görüşüyor, taleplerini iletiyor, aldiği cevap ortak;

Grubu getirin biz size istediğinizin 2 katını verelim.

Teşekkür edip kapatiyor teli.
    Satmıyor arkadaşlarını.
    Kendisini tebrik ettim doğal olarak.
    Görüşler sizin görüşleriniz. Ben milliyetçilik konusunda size kesinlikle katılmıyorum bu noktada görüş ayrılığımız mevcut. Milliyetçilik kişinin işini en iyi şekilde yapıp ülkesine en iyi şekilde hizmet etmesi, birşeyler gelişritmesidir. Laf ile olmuyor işte canlı canlı görüyoruz.

Dünyaya isyan ediyoruz ama bizi ipleyen yok. Elin yunanı rumuna ve tonla millete takmış durumdayız sebebi neden? bizi düşman oalarak gördüklerini düşünüyoruz.

Bütün dünya amerikayı düşman olarak görüyor fakat adamların umurlarında değil. Güçlü olduğun zaman umrunda olmuyor işte.
    Bilim ve aklı bundan dolayı önemsiyorum. Kuru söz ve hamaset değil matematik insanı doğrulara götürüyor.

Konumuza dönersek, Sermayenin ülkesi vatanı olmaz bu nettir yıl olmuş 2020 nerdeyse bu konuları konuşmak bile abestir bence. Ben bizzat işlem yaptığım ve sorun yaşımadığım bir firmayı burada anlatıyorum sorulara cevap verip insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Bir ikinci firmayı burada kötülemedim. Bilmediğim firmayı zaten kötülemem de. Aradaki ince farkı umarım anlıyorsunuzdur.

ÖM ile grupları paylaşma imkanın olursa çok sevinirim. Yazılan yazıları okumayı bende isterim. İyi kötü yılların tecrübesi bizdede mevcut.

İyi çalışmalar.

2.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Görüşler sizin görüşleriniz. Ben milliyetçilik konusunda size kesinlikle katılmıyorum bu noktada görüş ayrılığımız mevcut. Milliyetçilik kişinin işini en iyi şekilde yapıp ülkesine en iyi şekilde hizmet etmesi, birşeyler gelişritmesidir. Laf ile olmuyor işte canlı canlı görüyoruz.

Dünyaya isyan ediyoruz ama bizi ipleyen yok. Elin yunanı rumuna ve tonla millete takmış durumdayız sebebi neden? bizi düşman oalarak gördüklerini düşünüyoruz.

Bütün dünya amerikayı düşman olarak görüyor fakat adamların umurlarında değil. Güçlü olduğun zaman umrunda olmuyor işte.
    Bilim ve aklı bundan dolayı önemsiyorum. Kuru söz ve hamaset değil matematik insanı doğrulara götürüyor.

Konumuza dönersek, Sermayenin ülkesi vatanı olmaz bu nettir yıl olmuş 2020 nerdeyse bu konuları konuşmak bile abestir bence. Ben bizzat işlem yaptığım ve sorun yaşımadığım bir firmayı burada anlatıyorum sorulara cevap verip insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Bir ikinci firmayı burada kötülemedim. Bilmediğim firmayı zaten kötülemem de. Aradaki ince farkı umarım anlıyorsunuzdur.

ÖM ile grupları paylaşma imkanın olursa çok sevinirim. Yazılan yazıları okumayı bende isterim. İyi kötü yılların tecrübesi bizdede mevcut.

İyi çalışmalar.

Zaten vardı attiğim resimde, ki önceki mesajımda söylediğimin teyidi olsun diye özllikle atmiştim, şimdi olmayacak şekilde güncelledim resmi.

Başka isteyen olursa atarım ÖM ile ama size yeni pazarlama alanı yaratmam, yoksa şimdiye kadar söylediklerimi yalayip yutmuş olurum.

3.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku

Zaten vardı attiğim resimde, ki önceki mesajımda söylediğimin teyidi olsun diye özllikle atmiştim, şimdi olmayacak şekilde güncelledim resmi.

Başka isteyen olursa atarım ÖM ile ama size yeni pazarlama alanı yaratmam, yoksa şimdiye kadar söylediklerimi yalayip yutmuş olurum.
    Dostum bilgi ve tecrübe pazarlanabilen bir üründür. Bir borsacı ve forex ile ilgilenen biri olarak bunu yadırgamana şaşırıyorum. Türkiyede herşey normal şekilde devam ediyorken yurt dışı brokerlar ile çalışan biriyim. Birden çok üründe aynı anda işlem yapan biri olduğum için (yüksek kaldıraç işime geliyor) ve ayrıca ülkemizdeki firmaların spread açılmaları ve slipaj konularında kazıklarını gördükten sonra bir halt olmaz bunlardan diyip yabancı firmalara büyük oranda geçmiştim. Anlattıklarımın fazlası var eksiği yok. Eminim hesap açan arkadaşlarda her konuda memnun kalmışlar ve kalacaklardır.

Asıl çekinilmesi gereken şey daha önce hiç işlem yapmamış ve sadece pazarlama olsun diye yabancı firma tanıtıp insanları yanlışa sürüklemektir.

Neyse konu ile ilgili mutabık kalma şansımız yok gibi. Fikirleri değiştirmek zor iştir.

4. http://666kb.com/i/dhesojg8hzzqepl54.png

10 ekim 2016 tarihindeki meşhur GBPUSD barinin XTB Türkiye ye ait günlük grafiği, yeni hesap açmiştim Robota müsade eden tek kurum olduğu için, biraz da tedirgin idim o kadar TR firma varken ne işim var diye.
    Neyse,
    Benim diğer kurum ve investing.com undan tutun saxo suna kadar pek çok yerde 1,16/1,14/1,09 ları gördüm, yuhunuz dedim, ve tek kalem XTB Türkiye ye geçtim... 1,2119 günlük dip...

Sizin kurumun günlük grafiğinde GBP de o güne ait dip nedir?

Bence bu çok önemli, gece yattınız ve pozunuz var 1/10 kaldiraç ile pozunuz var ama sabah kaltiniz püff...

2015 ocak ayına ait CHF dede 0,839X ler, ama 0,65-0,70 ler o kadar çoktuki diğer kurumlarda...

Sizde CHF de durum nedir?

5.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    http://666kb.com/i/dhesojg8hzzqepl54.png

10 ekim 2016 tarihindeki meşhur GBPUSD barinin XTB Türkiye ye ait günlük grafiği, yeni hesap açmiştim Robota müsade eden tek kurum olduğu için, biraz da tedirgin idim o kadar TR firma varken ne işim var diye.
    Neyse,
    Benim diğer kurum ve investing.com undan tutun saxo suna kadar pek çok yerde 1,16/1,14/1,09 ları gördüm, yuhunuz dedim, ve tek kalem XTB Türkiye ye geçtim... 1,2119 günlük dip...

Sizin kurumun günlük grafiğinde GBP de o güne ait dip nedir?

Bence bu çok önemli, gece yattınız ve pozunuz var 1/10 kaldiraç ile pozunuz var ama sabah kaltiniz püff...

2015 ocak ayına ait CHF dede 0,839X ler, ama 0,65-0,70 ler o kadar çoktuki diğer kurumlarda...

Sizde CHF de durum nedir?
    GBPUSD için 10.07.2016 barı en düşük 1.2026
    USDCHF için 15.01.2015 barı en düşük 0.8209

Fiyatlar sizin verdiklerinize yakın. Zaten boşa demiyoruz yabancılar bu konularda çok daha iyi diye. Bu arada XTB Tükiyede benimde hesabım çok eskidir. O firmadada spreadler konusunda özellikle sp500 ve dow konusunda çok ayar olurdum.

Bu işlemler olurken ben bu paritelerde işlemde olan biriyim. Hoş iki işlemdede TP ler kısmındaydım, fakat ani fiyat harketlerinde fiyat boşluklarındaki stop işlemlerinde çalıştığım firma olan XM çok sağlam ve nettir şu ana kadar hiç üzmedi beni. TDI verisi gelir sizin stop hoşaf olur başka brokerda. Bunlar önemli konular. Bakın bu konulardan konuşalım ne güzel değilmi. Birbirimizi üzmeye kırmaya hiç gerek yok

6.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    GBPUSD için 10.07.2016 barı en düşük 1.2026
    USDCHF için 15.01.2015 barı en düşük 0.8209

Fiyatlar sizin verdiklerinize yakın. Zaten boşa demiyoruz yabancılar bu konularda çok daha iyi diye.

Bu işlemler olurken ben bu paritelerde işlemde olan biriyim. Hoş iki işlemdede TP ler kısmındaydım, fakat ani fiyat harketlerinde fiyat boşluklarındaki stop işlemlerinde çalıştığım firma olan XM çok sağlam ve nettir şu ana kadar hiç üzmedi beni. TDI verisi gelir sizin stop hoşaf olur başka brokerda. Bunlar önemli konular. Bakın bu konulardan konuşalım ne güzel değilmi. Birbirimizi üzmeye kırmaya hiç gerek yok
    Atlamişsiniz, ben XTB Türkiyenin rakamlarını verdim, gerçi hoş sonuçta Polonya kökenli bir firma ve 20 ülkede hizmet veriyor ve TR de bunlardan biri. Ama TR deki firmaların hepsine laf etmek haksızlık olur.

GBPUSD yi resimledim sizden de beklerdim resimlemenizi.

Ve bu arada velevki 1/25 ve üzerine çekilsin kaldiraç direk hesabı çekerim TR ye.

7.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Atlamişsiniz, ben XTB Türkiyenin rakamlarını verdim, gerçi hoş sonuçta Polonya kökenli bir firma ve 20 ülkede hizmet veriyor ve TR de bunlardan biri. Ama TR deki firmaların hepsine laf etmek haksızlık olur.

GBPUSD yi resimledim sizden de beklerdim resimlemenizi.

Ve bu arada velevki 1/25 ve üzerine çekilsin kaldiraç direk hesabı çekerim TR ye.
    XTB Türkiye meneşili bir firma değildir. Yerli demenin alemi yok. Ayrıca tekrardan diyorum slipaj ve spreadler konusunda birçok yerli firmanın ne olduğunu çok iyi bilirim. Para kaybeden adama her firma güzeldir sevgili Kurt73 arkadaşım. Firmaların asıl yüzünü para kazanırken görürsün.

Aylık düzenli kara geçtiğin zaman işte o zaman başlar fantastik işler. Bunları önden bilip söylüyo olmakta burda kullanıcılar için bir avantajdır.

ilgili ekran görüntüsü buyrun: http://i.hizliresim.com/2rN8bd.jpg

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    XTB Türkiye meneşili bir firma değildir. Yerli demenin alemi yok. Ayrıca tekrardan diyorum slipaj ve spreadler konusunda birçok yerli firmanın ne olduğunu çok iyi bilirim. Para kaybeden adama her firma güzeldir sevgili Kurt73 arkadaşım. Firmaların asıl yüzünü para kazanırken görürsün.

Aylık düzenli kara geçtiğin zaman işte o zaman başlar fantastik işler. Bunları önden bilip söylüyo olmakta burda kullanıcılar için bir avantajdır.

ilgili ekran görüntüsü buyrun: http://i.hizliresim.com/2rN8bd.jpg
    Fantastik işleri 2 yerli firmada yaşadım bolca gedik ve tacirlerde ...

XTB Türkiyede 5 ayda tek bir sorun yaşamadım, sadece 1 defa acabam oldu, veri gelmedi sonra baktım GSM hattımın interneti yok.

Sayfa 56/86 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •