Sayfa 56/715 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 5717 madde; 441 - 448 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. American Airlines 17,75 (Kapanış)

Gün Aralığı: 16,90 - 18,27

2. bunların hepsi gelir geçer..THY de 25 leri görürüz..

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    bunların hepsi gelir geçer..THY de 25 leri görürüz..

YTD
    Dolar bazlı 2-3 $ olacaksa ne alâ, yoksa 30 olmuş ne fayda

4. Dünya havacılık sektörüne bakın en iyisi yüzde 4,5 düşmüş.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

5. Mevcut aşıların Omicron varyantına karşı etkili olup olmadığı iki üç hafta içinde ortaya çıkacak muhtemelen. Eğer etkili değil ise yeni aşının üretilmesi birkaç ayı bulabilir, dolayısıyla bu testin sonucu önemli olacak. Tabi laboratuvar sonuçları ortaya çıkana kadar da piyasalar spekülatif hareketlere gebe.

pazartesi bir taban daha yapabilir sonra delta varyantında olduğu gibi normale döner diye düşünüyorum
    zaten koronadan daha bulaşıcı olduğuna dair hali hazırda kanıtta yok olumlu bir açıklamada olay tersinede dönüp cuma gününü telafi de edebilir nede olsa tombul kuşş ne yapacağı belli olmaz

7. Bende vardı Cuma sattım. Eğer yeni varyantta diğerlerine göre fazla sayıda mutasyon var. Aşıların çalışmama ihtimali az görülmüyor. Aşıların çalışmama durumu olursa bu tüm salgın ile mücadele sürecine reset atmak gibi oluyor, çok korkutucu. Fakat korkuların yersiz olma durumu da var hatta bence daha yüksek ihtimal. Fakat %20 ihtimalle bile olsa aşıların çalışmama ihtimalini göze alamadım.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

8. Borsalar belirsizliği sevmez benim için en korkutucu olan kısmı ise biontec yetkililerin eger başarısız olursa aşının 100 gun de etkili aşı yapma sozu vermiş yani o kısımda da belirsizlik hakim bir nevi kabul edilmiş gibi
     Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Bende vardı Cuma sattım. Eğer yeni varyantta diğerlerine göre fazla sayıda mutasyon var. Aşıların çalışmama ihtimali az görülmüyor. Aşıların çalışmama durumu olursa bu tüm salgın ile mücadele sürecine reset atmak gibi oluyor, çok korkutucu. Fakat korkuların yersiz olma durumu da var hatta bence daha yüksek ihtimal. Fakat %20 ihtimalle bile olsa aşıların çalışmama ihtimalini göze alamadım.
    PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 56/715 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •