Sayfa 56/485 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 441 - 448 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Yuh. 40 bin lirasi olan Ahlatci gitti bizim Logo'yu da kaldirdi.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Arkadasim orda usturuplu burdan git demek istedim. Ilk yazin Link'le ilgili "Bakkal dukkani kagidi" seklinde dun. Bugun de "ceza alsin". Git o tarafa burayi da rahat birak.
    bak güzel kardeşim tartısmaya gerek yok ama madem laf attin hemen cevabini vereyim.Bakkal dükkani işin esprisi.Eger şirket işini düzgun yapsa bu haber gelmeden önce kağıtta bu kadar in çik olmaz.Ayrica haber vermiyor daha doğrusu geç haber veriyor böyle bir hata olabilirmi .Kasit var sanki.Boyle hata olmaz.bu kadar basit.

3.  Alıntı Originally Posted by swordsman Yazıyı Oku
    BU konuda yorum yapmam yanlış olur,
    Dün iş bankasının sattığı malları bugün yandım Allah diyerek geri alması güzel,Finans yatırım toplamaya devam ediyor.
    9,75 üzerinde 10,90 lar bizi karşılar.
    Bi aksilik olmaz ise çifte rakamlar çok yakın.
    YTD.
    10,90 çarpıp geri döndü,,kırarsa ve heber gerçekse,şenlik olur..

4. zanki yine yukarı yapacak gibi

5. saat 12.20 itibariyle
    en çok satıcı finans yatırım 80.000 lot

en çok alıcı hsbc yatırım 22.000 lot

6.  Alıntı Originally Posted by kumi79 Yazıyı Oku
    saat 12.20 itibariyle
    en çok satıcı finans yatırım 80.000 lot

en çok alıcı hsbc yatırım 22.000 lot
    İçeriden haberi alıp ucuzdan malı toplayan finans tı. Bi görüyoruz da spk neden görmez

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    İçeriden haberi alıp ucuzdan malı toplayan finans tı. Bi görüyoruz da spk neden görmez

Anlamiyorum arkadasaslar sizi. Fiyata 5'ten 11'e geldi, hala agliyorsunuz.

Borsada fiyat haberi yazdirir. Haber fiyati degil. Bunu ne kadar tez ogrenirseniz o kadar yararli olur. SPK'dan istediginiz nedir simdi?

Hisseyi 5.80'den 7.50'ye goturen Deniz. Finans'tan once alan o var yani.

Burasi ABD degil. Soyle dusunun. Siz bir finansal kurumla sirketin satisi icin gorusmelere basliyorsunuz. 10 gun bu gorusmeler surecek. Simdi bunu sirketin sahibi olarak siz biliyorsunuz. Muhasebe mudurunuz biliyor. Muhasebe mudurunuzun kocasi biliyor, kocasinin metresi, metresinin sevgilisi. Gorusulen finans kurumunun yoneticileri biliyor. vs. Tabi ki haberi onceden fiyatlanacak. O yuzden borsada beklentiler satin alinir denir.

Keyfine bakin iste.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anlamiyorum arkadasaslar sizi. Fiyata 5'ten 11'e geldi, hala agliyorsunuz.

Borsada fiyat haberi yazdirir. Haber fiyati degil. Bunu ne kadar tez ogrenirseniz o kadar yararli olur. SPK'dan istediginiz nedir simdi?

Hisseyi 5.80'den 7.50'ye goturen Deniz. Finans'tan once alan o var yani.

Burasi ABD degil. Soyle dusunun. Siz bir finansal kurumla sirketin satisi icin gorusmelere basliyorsunuz. 10 gun bu gorusmeler surecek. Simdi bunu sirketin sahibi olarak siz biliyorsunuz. Muhasebe mudurunuz biliyor. Muhasebe mudurunuzun kocasi biliyor, kocasinin metresi, metresinin sevgilisi. Gorusulen finans kurumunun yoneticileri biliyor. vs. Tabi ki haberi onceden fiyatlanacak. O yuzden borsada beklentiler satin alinir denir.

Keyfine bakin iste.
    Siz koyun olduktan sonra çoban çok bulunur. Olan haksızlığa itiraz etmek aglamaksa sizin gözünüzde, sizin ahlak anlayışınızı merak ediyorum doğrusu.

Sayfa 56/485 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •