Sayfa 56/742 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 441 - 448 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. bende aranızdayım herkese bol kazançlar

2. kalbi olanlar çok dikkatli olsun, işten anlamayan uzak dursun, borsada her şey olabilir ve arada bir satmayı da unutmayın ! çünkü şarjör de mermi kalmadığı zaman savunmasız bir hedef haline gelirsiniz, arda bir borsaya yeni girmiş yatırımcı arkadaşları uyarma duygusuna giriyorum, malum ne ekersen onu biçersin (y.t.d.)

3. aysonuna 2 x görürümüyüz acaba benimki biraz hayal ama nasip

Alıntı Originally Posted by erol the best Yazıyı Oku
    kalbi olanlar çok dikkatli olsun, işten anlamayan uzak dursun, borsada her şey olabilir ve arada bir satmayı da unutmayın ! çünkü şarjör de mermi kalmadığı zaman savunmasız bir hedef haline gelirsiniz, arda bir borsaya yeni girmiş yatırımcı arkadaşları uyarma duygusuna giriyorum, malum ne ekersen onu biçersin (y.t.d.)

5. Bu virüs olayında Çin'den kaçan fason tekstil ürün alıcıları ve markalar Türkiye'ye ve kapasitesiyle Mendo ya kayabilirler mi ya da bu beklentiyle mendo bize mi?
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6. Bugün 1.60 üzeri kapanış çok şık olur.Dememe kalmadı 59 u cızdılar.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

bu 1,55 -1,59 git gelleri bana 1,38- 1,39 hareketlerini andırıyor oda bıktırmıştı ama sonra 1,38 den 1,60 lara kadar çıktı yani demem o ki 1,55 den de böyle bir hareket beklemek hayal mi ?

8.  Alıntı Originally Posted by amatortrader Yazıyı Oku
    bu 1,55 -1,59 git gelleri bana 1,38- 1,39 hareketlerini andırıyor oda bıktırmıştı ama sonra 1,38 den 1,60 lara kadar çıktı yani demem o ki 1,55 den de böyle bir hareket beklemek hayal mi ?
    hayal değil ortak.Şu anda 843.000 lot 1.58 den tahtaya dalan Ünlü Menkul(yancıları değillerse ekibin) 1.56 dan kusturulması operasyonu gerçekleştiriliyor.Ünlü emmim 17.000 TL masaya bırakıp gidecek.Aynı şekilde marbaş ta 12.500,-TL masaya bıraktı.

Sayfa 56/742 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •