Onemli Gunler Banner
Sayfa 56/121 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 441 - 448 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

1. 1.53 geç hadi
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. ilk direnç 1.6 5dk grafikler iyileşme oluşmuş
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. 1.52 kar nasıl gelecek bakalım

4. KAP: BRMEN [ ] BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/623842
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-08-09
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi ---
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirketimizin sahip olduğu SOLEY Markası altında ticareti yapılan ev tekstili ve havlu grubu ürünlerin, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir şirket ile görüşmelere başlanmıştır. Konuyla ilgili gelişmeler ayrıca pay sahiplerimizin bilgisine sunulacaktır.

Saygılarımızla,

5. haber olumlu bence

08.0.8.2011 yılı rehin değeri..!!!

BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. / BRMEN [] 08.08.2011 10:05:28

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : ORTA SANAYİ BÖLGESİ MENSUCAT CAD. NO:7 KAYSERİ
    Telefon ve Faks No. : 0 352 322 12 70 0 352 322 12 77
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 352 322 12 70 0 352 322 12 77
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : SOLEY MARKA REHNİNİN KALDIRILMASI

AÇIKLAMA:
    Garanti Bankası A.Ş.'ye olana kredi borçlarımız nedeniyle verilen 5.000.000 USD tutarındaki 'SOLEY' marka rehni bankaya olan kredi borçlarımızın kapatılması nedeniyle kaldırılmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

__________________________________________________ _____________________

Ahhhhhaaa haberi buldum..
    SOLEY markası hakkında rehni alan banka mutlaka ekspertiz yaptırmıştır diye düşünüyorum.du bakalım ne yumurtlayacaklar?
    http://www.soley.com.tr/
    YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 09-08-2017 saat: 13:49.

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. / BRMEN [] 08.08.2011 10:05:28

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : ORTA SANAYİ BÖLGESİ MENSUCAT CAD. NO:7 KAYSERİ
    Telefon ve Faks No. : 0 352 322 12 70 0 352 322 12 77
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 352 322 12 70 0 352 322 12 77
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : SOLEY MARKA REHNİNİN KALDIRILMASI

AÇIKLAMA:
    Garanti Bankası A.Ş.'ye olana kredi borçlarımız nedeniyle verilen 5.000.000 USD tutarındaki 'SOLEY' marka rehni bankaya olan kredi borçlarımızın kapatılması nedeniyle kaldırılmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

__________________________________________________ _____________________

Ahhhhhaaa haberi buldum..
    SOLEY markası hakkında rehni alan banka mutlaka ekspertiz yaptırmıştır diye düşünüyorum.du bakalım ne yumurtlayacaklar?
    http://www.soley.com.tr/
    YTD
    haber le ne ilgisi var anlamadım

Sayfa 56/121 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •