Onemli Gunler Banner
Sayfa 56/112 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 892 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. 2 senedir takipteyim. ama bir türlü almadım. farklı fırsatlar değerlendirdik. bundan sonrası için daha sıkı takipte olacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Bugün bilanço günü. Yeni ceo neler yapmış göreceğiz. Bu arada tahtadaki fiyatlama daha da enteresan hale geldi. Nereden döner tahmin etmek zor benim açımdan.
    Yeni ceo güzel iş çıkarmış. Devamlılık sağlanırsa iyilik meleğinden önceki o eski sağlam bilançolara geri döneriz.
    Öte yandan tahtadaki hareketlere kalp dayanmaz duruma geldi. Tamam mı devam mı diyecekler hep birlikte göreceğiz. Umarım herkes umduğunu alır adelden.

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    UNICEF antlaşması hayırlı uğurlu olsun.
    Vakti zamanında gerek buradan gerekse @Invest_Acemsah Twitter adresinde unicef olayını ve ihtimalinin adeli 2 milyar dolar piyasa hedefine taşıyabileceğini paylaşmıştık. UNICEF yıllık 10 milyar dolar civarında bütcesinin %89 unu direkt cocuklara harcıyor eğitim ve yaratıcılık eğitğm setlerine 3-4 milyar dolar harcıyor. Dünyada yaşanan savaşlar doğal afetler ve göç olayları gibi etmenlerde devreye giriyor . 6 Şubat deprem felaketi sonrasında ünicef acil olarak 120 milyon Euro Türk cocuklarına kaynak aktarmış ve 200 bin cocuk için acil koduyla adelden eğitim seti alıp dagıtımını gercekleştirmişti.
    Ukrayna davasında 2 milyon coçuk, Suriye göç olayında da 3 milyon coçuk ve Afrika ülkelerinde de yaklaşık 5 milyon coçuk direkt UNICEF yardımlarından yararlanıyor.
    Adel bu anlaşma ile yıllık 1 milyar dolarlık set satması durumunda hisse başına 300 lira kar yazabilir. Velhasıl 1035 TL hedefim artık çok daha gerçekçi oldu..
    Bol kazançlar dilerim.
    Bugün çarşı pazar gezdim
    Okula dönüş sezonu acıkmış
    Çagsaloğlunda kırtasiyecilerin beşiğinde bir kırtasiye uğradım.
    Adel sakura serisi içinde 6 tane kurşun kalem olan kutuyu çok begendim koleksiyonumdabyoktı aldım 6 kurşun kalem içeren kutu ya 164 TL ödedim.
    Bir adel mekanik kursun kalem 146 TL ve üç Faber Castell grip kursun kalemde 21 liradan 63 TL ödedim. Silgi 32 tl . Mekanik kurşun kalem ucu da 32 tl olmuş..
    Bir avuç kırtasiye malzemesi 500 TL ödeyip çıktım.
    Eli ayagı düzgün okul cantaları 700 TL'den başlıyor.
    27 milyon öğrenci ve olmak üzere 60 milyon Türkiye de müşterisş olan Adelden yakında herkes yılda en 1000 TL alışverişe mahkum.
    Okula başlama masraf ları velilerin kabusu olacak bu yıl özelikle.
    Artık ünicef ve yurtdışı pazarların devreye girmesiyle yılda 10 milyar ciro ve 3 milyar kar rakamına cok hızlı ulasacagız gibi duruyor.
    Teknik anlamda 720 ve 1050 rakamları direnc bölgesi gibi durmakla birlikte 1540 TL grafiklerin şu anki hedef göstergesi.
    Gönlümden 2 milyar dolarlık bir değer gectiği malum. Yurtdışında özellikle Amerika'da şirket alımları ve yatırımlarıda adelin fiyatında ilerde belirleyici olacaktır
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    bugün çarşı pazar gezdim
    okula dönüş sezonu acıkmış
    çagsaloğlunda kırtasiyecilerin beşiğinde bir kırtasiye uğradım.
    Adel sakura serisi içinde 6 tane kurşun kalem olan kutuyu çok begendim koleksiyonumdabyoktı aldım 6 kurşun kalem içeren kutu ya 164 tl ödedim.
    Bir adel mekanik kursun kalem 146 tl ve üç faber castell grip kursun kalemde 21 liradan 63 tl ödedim. Silgi 32 tl . Mekanik kurşun kalem ucu da 32 tl olmuş..
    Bir avuç kırtasiye malzemesi 500 tl ödeyip çıktım.
    Eli ayagı düzgün okul cantaları 700 tl'den başlıyor.
    27 milyon öğrenci ve olmak üzere 60 milyon türkiye de müşterisş olan adelden yakında herkes yılda en 1000 tl alışverişe mahkum.
    Okula başlama masraf ları velilerin kabusu olacak bu yıl özelikle.
    Artık ünicef ve yurtdışı pazarların devreye girmesiyle yılda 10 milyar ciro ve 3 milyar kar rakamına cok hızlı ulasacagız gibi duruyor.
    Teknik anlamda 720 ve 1050 rakamları direnc bölgesi gibi durmakla birlikte 1540 tl grafiklerin şu anki hedef göstergesi.
    Gönlümden 2 milyar dolarlık bir değer gectiği malum. Yurtdışında özellikle amerika'da şirket alımları ve yatırımlarıda adelin fiyatında ilerde belirleyici olacaktır
    bol kazançlar dilerim.
    ziyaaaaaaaa

5.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Yeni ceo güzel iş çıkarmış. Devamlılık sağlanırsa iyilik meleğinden önceki o eski sağlam bilançolara geri döneriz.
    Öte yandan tahtadaki hareketlere kalp dayanmaz duruma geldi. Tamam mı devam mı diyecekler hep birlikte göreceğiz. Umarım herkes umduğunu alır adelden.
    Asıl önemli hususu da atlamamak lazım. Şu aşamada hisseyi toplayan ilgili şahıs ne derse o olacak. Bugün çıkıp gidiyorum dese tahtanın altında kalırız mazallah.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,018
    Borsa aleminin yıldızlı üyelerinden Acemsahi birkez daha tebrik etmek istiyorum herkesin önünde. Ne dediyseniz o. Tebrikler üstad.

7. Bugünkü kapanış ve gerçekleşecek hacim önemli. Bakalım tahta sahibi ne karar verecek.

8. Muhteşem gidiyor nazar değmesin inşallah

Sayfa 56/112 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •