Sayfa 560/670 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Euro 9.50...sık bakalım..ileri zekalı tahtacı..)

2. SRVGY ve SNGYO arasındaki asimetrinin anlamı nedir acaba? Son zamanlarda biri çıkarken diğeri düşme eğiliminde oluyor sürekli...

3.  Alıntı Originally Posted by YelkanKafkas Yazıyı Oku
    SRVGY ve SNGYO arasındaki asimetrinin anlamı nedir acaba? Son zamanlarda biri çıkarken diğeri düşme eğiliminde oluyor sürekli...
    aslında patronların aynı olması dışında ortaklık olarak bir bağlantımız yok..

bir de tek fiyat ceza yemek bizim hisseyi yordu biraz.. Aslında hep iyi hem de kötü..

Spek ne zaman dönüş derse o zaman dönüş olacak İnşallah.. 40 liradaki dibimizi bulalım da..

dip not: para hesabını Euro 9.30 dan yapanlar için kasaya ortalama 100 milyon euro gircek desek

sermayesi 50 milyon olan Şirketimiz, yapmış olduğu arsa satışından 20 milyon TL daha artı yazabilir(euro 9.30 dan 9.50 oldu)

geçen aya göre 50 milyon.. Nisan ayına göre 225 milyon tl..(fiyatlar yaklaşık alınmıştır)

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    aslında patronların aynı olması dışında ortaklık olarak bir bağlantımız yok..

bir de tek fiyat ceza yemek bizim hisseyi yordu biraz.. Aslında hep iyi hem de kötü..

Spek ne zaman dönüş derse o zaman dönüş olacak İnşallah.. 40 liradaki dibimizi bulalım da..

dip not: para hesabını Euro 9.30 dan yapanlar için kasaya ortalama 100 milyon euro gircek desek

sermayesi 50 milyon olan Şirketimiz, yapmış olduğu arsa satışından 20 milyon TL daha artı yazabilir(euro 9.30 dan 9.50 oldu)

geçen aya göre 50 milyon.. Nisan ayına göre 225 milyon tl..(fiyatlar yaklaşık alınmıştır)
    Yedek akçe bulundurmamanın cezasını çekiyorum Euro artıyor bizim hisse düşüyor. Resmen 2 kat kazanç fırsatı.

40 'ın altında her kademeden alıcıyım şahsım adına.
    Sabırla azar azar gelecege yatırım yapıyorum.
    Ya nasip artık.

6. O değil de aşağı yolculuk başlamışken, elinde böyle merkezi bir yerde yurtdışı arsası olan bir GYO varmı? Şimdiden azar azar toplamaya başlayalım.

7. Benim talihsizliğimdendir yedekte tuttuğum akçeyi cuma günü katmerler'e yatırdım o da dönmedi bakalım yarın dönermi..
    Servetin düşmesinden hiç endişe etmiyorum 2021 yılı herkesin dilinde servet olacak borsadan anlamayanda bunun etkisine girecek bunu not edin!
    Buralardan satanlar kademeli satmalı yoksa kafayı sıyırabilirler!
    Yatırim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Benim talihsizliğimdendir yedekte tuttuğum akçeyi cuma günü katmerler'e yatırdım o da dönmedi bakalım yarın dönermi..
    Servetin düşmesinden hiç endişe etmiyorum 2021 yılı herkesin dilinde servet olacak borsadan anlamayanda bunun etkisine girecek bunu not edin!
    Buralardan satanlar kademeli satmalı yoksa kafayı sıyırabilirler!
    Yatırim tavsiyesi degildir.
    Ah hocam ah. Çok geç fark ettim bu hikayeyi. Zaten her düşüşte elimde para yok diye canım sıkılıyor. Tahtacı 38'in altına düşürmeyecek gibime geliyor. Ama göreceğiz.

Sayfa 560/670 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •