Sayfa 560/903 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7223 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu aralar tavan tavan giden çelik halat ,ditaş gibi iştirakler milpanın arsası ,yatırım bankası falan hep güzel şeyler var bu holdingte.Bu zamanda borsada bundan sağlam şirket ben cidden bulamıyorum.Baskı var kağıtda o baskı kalkacak ve kağıt çok iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum 2.23 falan nedir ya, komik işler.
    milpa arazisi çok dillendirilmeye başladı yakında konu çözülür buradaki yapılacak proje çok büyük milyon değil milyar dolar seviiyesinde

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu aralar tavan tavan giden çelik halat ,ditaş gibi iştirakler milpanın arsası ,yatırım bankası falan hep güzel şeyler var bu holdingte.Bu zamanda borsada bundan sağlam şirket ben cidden bulamıyorum.Baskı var kağıtda o baskı kalkacak ve kağıt çok iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum 2.23 falan nedir ya, komik işler.
    Çok teşekkür ederim sayın hkm. Oldukça doyurucu açıklamalar olmuş. Dediginiz üzere yukarda açıkladığınız hususlar ışığında spekülatör ne kadar baskı kurarsa kursun zararlı kendisi çıkacak çünkü aşağıya sarkdıkça mal toplamak bir yana mal kaptırmaktan öteye gitmeyecek.

Tekrar emeginize sağlık. Teşekkür ederiz

3. A

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. A

5.  Alıntı Originally Posted by gulahmet167 Yazıyı Oku
    A

Sayın hkm bey
    Yukardaki pastaya göre 10 milyona yakın hisseyi ky nin eline vermişler görünüyor. Bu durumda nasıl yukarı tasiyacaklarsa?korktum irkllildim vallla.

6. Bunun yanısıra gariban emeklik forlarina malı tabiri caiz se itelemiş Deutsche bank.burada yabancı basmış malı garibanlara.

7. Emeklilik fonlarının elindeki malları almadıktan sonra gitmez. Bırakın mal almayı mal iteliyorlar. Bizdeki umutta kimsede olmadığından izliyoruz.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Sayın hkm bey
    Yukardaki pastaya göre 10 milyona yakın hisseyi ky nin eline vermişler görünüyor. Bu durumda nasıl yukarı tasiyacaklarsa?korktum irkllildim vallla.
    Valla 2 ila 2.43 arasında yabancının payı yüzde 39 dan yüzde 43 e çıktı satılan miktar kar realizasyonu olabilir yabancı açısından,bence sonuç değişmez olay 14 ağustosta belli olur, şu anda olan işler benim aklıma göre kağıda baskı amacıyla olan işlemler.Hoş önemli olan kağıdın temeli, malın iyi olursa alıcı bağdatdan gelir bu saatten sonra ben bu kağıdı kesinlikle 14 ağustosa kadar taşırım çok basarlarsa 2 ye yakın rakamlardan alırım, kar beklentim gibi gelmezse o zaman tüm düşüncelerimi tekrar değerlendiririm,kar olursa beklemeye ve toplamaya devam.

Sayfa 560/903 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •