Onemli Gunler Banner
Sayfa 561/714 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 5706 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Sayın Berkimcans buralarda ise alanı satanı bi paylaşsa harika olurdu

2. Her ne kadar 4. Çeyreğin tarihin en iyi 4. Çeyrek olacağı bilinse de, kış sezonu olması sebebiyle ilk çeyrek havacılığın fıtratı gereği parlak geçmeyeceği belli.
    Döngüselliği yaşayan bir sektör sonuçta.
    Bir süre yatar.
    Mart Nisa’n gibi hareket başlar.
    Bu arada yönetim Anadolu jeti ayırıp halka arzederse veya bedelsiz patlatırsa çok şey değişir.
    Bolat THY nin başına gelen en iyi yönetici kanaatimce. Yüzlerce gereksiz müdürü aşağı indirdi. Yazın 200 lerde beklerim hisseyi.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 1 Ocak 2022 THYAO 20 TL. 10 ay sonra bugun 105 TL. 5 Kat artmış. FK sı 3 ün altında, sasa gibi uçan kaçan kağıtlara bakınca çok cazip. 2022/4 ve 23/1 bilançoları yaza göre düşük gelecek olsa da dönemsel bazda rekora aday. Yani temel anlamda yukarı hareketini sürdürmemesi için sebep göremiyorum şahsen. 2020 başından beri hissede olanlar bu sabır testlerinden çok geçti.

4. 18 lerden aldığım THY nı Bir kısmını 70 li fiatlatdan satmıştım..Kalan lotlarıda son 2 günde sattım burada paylaşım yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum..Kalnlara bol kazançlar diliyorum..Tombul kuş küçük bir konut sahibi yaptı bizi..THY nin halen endeksin en değerli ve ucuz hisselerinden biri olduğunu düşünüyorum.. Ancak bazı hisselerde oluşan balon ve borsaya son günlerde giren yeni yatırımcıların bu balon hisselere sosyal medya mecralarıla yönlendirilmesi çok tehlikeli bir durum yaratıyor..Endeksi dün Bankalarla suni bir şekilde yükseltmeye çalıştılar ancak banka dışı ve malum balon hisseler dışındakiler %3 ila %7 ye varan negatif düşüş yaşadılar..Tüm bu içinde bulunduğumuz durum bana eski borsa facialarını anımsattı..Kalan arkadaşlara bol kazançlar..

5. Bist düzeltme yaparken bu durumda olması çok iyi. Bisti bugün ayakta tutuyor resmen.

6. Deniz yat terste kaldın ya fena sevindim fena

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
    BOF yukardan sattiğını , panikle satanlarin mallarini alarak alttan yerine koydu
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8. Bunun derdi ne? Endeksin altında devam etmesi?

Sayfa 561/714 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •