Onemli Gunler Banner
Sayfa 562/1027 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Şimdi tamamen bir yabancı gibi düşünelim yada ülkede büyük parası bulunan bıyıklı yabancı olalım, abbas gidiyor Londrada,` MB ben tekrar seçildikten sonra bağımsız filan olamaz , faiz her kötülüğün anası başkan olayım görün bakın faizi nasıl düşüreceğim` diyor . Yakında seçim var ve anketler gösteriyor ki bu abbas ülkenin başına yine gelecek şimdi siz bu ülkede sıcak para sahibi yabancı olarak şöylemi düşünürsünüz, `MB faizi yükseltti ben kalmaya devam edeyim Dolar satayım Tl varlık alayım` yoksa, `zaten 2 -3 ay önce 3.70 lerden Dolar satıp %12 li faizlerden Tl varlık aldım bugün itibariyle %12 ile aldığım varlıkların faizi %19 lara dayandı 3.70 den bozdurduğum Dolarda 4.50 nin altına gelmiyor, sona kalan dona kalır, zararın neresinden dönsem kardır ,paramın %40 nı kaybetmiş olsam bile sonunda SIFIR olacağına şimdiden kaçayım, kaçanın anası ağlamaz ` mı dersiniz !... Sizleri bilmem ama yabancılar yada para babaları ikinci olasılığa daha fazla meylediyor gibi görünüyor. Kısacası bana umutsuz abi diyen kişi bana ne demiş önemi yok, doğru biz aynı gemideyiz ama yabancı bizimle aynı gemide batmak İSTEMİYOR.

2. Artı 1.25 pirimden kırzardı benjamin yine. Kriz miriz yok galiba dağılsak mı.🤑

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Artı 1.25 pirimden kırzardı benjamin yine. Kriz miriz yok galiba dağılsak mı.��
    haftalıkta güçlü al diyo
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Arjantin bir süre gündem dışı imf ile. Uzun yıllar sürünecek kemer sıkıcak o ayrı konu.

Şuan en kırılgan 3 lü de ön plana biz çıktık. En riskli ülke durumundayız bence şuan.

Berazilya sırasının beklesin liderlik bize geçti. Venezuela katagori dışı yarışıyor zaten.
    Fazla uzatmadan ve çok geç kalmadan en kısa sürede IMF ile anlaşma bizdeki yıkımın önüne geçecek, piyasaya çok olumlu sinyaller verecektir.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Uzun seçilip mecliste çogunluğu alamazsa sıçtıkkı nasıl sıçtık..

yıllardır sadece benim dediğim olacak diyen adamın dediği olmamaya başlarsa kıyamet kopartır bu adam

yeni anayasa kitapçığı fırlatmaları sık sık yaşanır artık

sadece ekonomi değil siyasette köşeye sıkıştı bence..
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Meclis çoğunluğu Millet ittifakına geçerse , Erdoğan cumhurbaşkanı seçilse dahi tekrar seçime gidemeyecek oluşu , kendi kararı ile seçime gitme kararı alırsa da bir daha aday olamayacağı bir başkasının aday olması gerektiği gerçeği çok önemli bir detay.

Madde 101: Cumhurbaşkanı en fazla 2 kere seçilebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sağol dostum ben dinlememiştim iyi geldi. Tünelin ucunda ışık var hala. Güneş ışığımı o ışık tren farımı göreceğiz 2 hafta sonra.

Sayfa 562/1027 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •