Sayfa 563/717 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Şu an borsa hayatımdaki en büyük tiyatrolarından birini izliyorum....!!!!!!!!!....

İHYAY HOLDİNG...DAHA DÜN KASASINDAKİ NAKİT DEĞERİNDEN İŞLEM GÖRÜYOR......!!!!!!!!!!!!!!!

2. İş inada bindi ... Gazeteye de gömüldüm bakalım inceldigi yere kadar. Milyon milyon döşedi malları bana.. kim kime kim duma... Hacı ağa dindar ağa.. ezecegiz paraciklari... Yeni yılı da görelim bakalım ne sürprizlerin olacak. Kademeleri milyon milyondu ortalıkta görünmüyorlar. Şimdiki derdim bu kadar lotu nasıl satacağım. Çete sizi
    Hele bir de 1 in altına indir bakalim
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

1.09 a ya mal yediriyor yada bu fiyatın altı yok demek istiyor.
    Toparlaması, hatta ciddi anlamda yukarı yapmazlar ise sıkıntı büyük olur. Ytd.

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Kağıdı 10 krş a çekseler dahi bunlara dur, ne yapıyorsun diyecek ne bir adli makam nede bir yetkili bulabilirsin.
    Benim burdaki durumum ise maliyetimin yüksek oluşu vede ülkemin ilgili makamlarına güvenmem. Tabandan zirveye yazmadığım makam kalmadı cevapları ise basma kalıp insansız robotik cevaplar oldu.
    Insanların muhtaç olduğu şu dönemde eyt ile dalga gecip haklarını rehin tutup 23 yıldır süründürenler olduğu sürece söylenecek birşey yok aslında.

5. herekeze ceza verıyorlar secım oncesı herkezı af edecekler galıba..

6. Operasyon bitmiştir, herkes donunu toplasın, işine baksın.

7. Neyse Eyt çıktı bir de bu paçozlara kayyum atarsa güzel olur.
     Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Insanların muhtaç olduğu şu dönemde eyt ile dalga gecip haklarını rehin tutup 23 yıldır süründürenler olduğu sürece söylenecek birşey yok aslında.

8. Yine grup şirketleri arası hisse alım satım dalaverelerine başlandı

Sayfa 563/717 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •