Sayfa 563/996 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. Reis bugün borsa ve dolarin hesabını birine soracaktir. Bu mujdeye rağmen konuşmasi esnasında satış olduysa. Kim sattıysa onun da kulağı çekilecektir.

konuşmanın yarısı zaten maşallah inşallahla geçti.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    almanyada bu şekilde. bunların kötü görünümü yüzünden güvenmediğim için bu hafta gün sonunda hep nakitte kalmaya çalıştım.

ama pala ne yaptı ne etti malda bıraktırdı

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4. Bugün teknikten sasmiycami belirtmiştim elimde soda vardı saatlik te rsi yi sisik görünce verdim sonra yine aldım 6.96 dan düne göre 2 kademe zarardayim sadece

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    hatta bu şekilde macd ile birlikte görünce günün kapattığı noktadaki stresi teknikçi arkadaşlar daha net anlamıştır.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis bugün borsa ve dolarin hesabını birine soracaktir. Bu mujdeye rağmen konuşmasi esnasında satış olduysa. Kim sattıysa onun da kulağı çekilecektir.

Umrunda bile olmaz.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tek seçenek kaldı damadı dışişlerine kaydırmak ersin ozince yu ikna Edip tek yetki ile getirmek müdürlerini görevden alıp kendi ekibini oluşturacak ne derse yapılacak
    Başkanlık sisteminde bütün yetki başkana ait.Bakanlar emri uygulayan üst düzey atanmış memur statüsündeler, icrai bir yetkileri yok.Halbuki parlamenter sistemde bakanlar atanmış değil,seçilmiş olarak ve parlamentodan güven oyu almış olarak kendi alanında imza yetkisine sahiplerdi, bazı konularda ise bakanlar kurulu olarak ortaklaşa ve müteselsilen sorumluluk ve yetkiye sahiptiler. 1 bakanın bile imzası olmayınca hükümet kararnamesi çıkamıyordu.
    Dolayısıyla bir bakanlığa filancının gelmesi hiç bir şeyi değiştirmez, çünkü bütün yetki yine başkanda olacak.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satanların hepsi tanıdıktır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 563/996 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •