Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

RPD bu aralar iyi getirmemeye başladı.
    OSD zaten PPF'lerin altında.
    OSD'leri NZH ve PPZ yapmayı düşünüyorum.
    RPD'den çıkıp eurobond fonu mu alsam?
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Yani her durumda çok kötü yönetildiği ortada, düşerken çok düşüyor, çıkarken az çıkıyor, ne yapıyorlarsa artık zararımız bir türlü azalmıyor. Fon işinden soğudum bunun yüzünden aylardır duruyor %10 dan fazla zarar.
    Maalesef ben de aynı durumdayim. Ben bir de bunun serbest fon olanini aldım. Fonun adı AHH, tek kelime ile rezil bir fon. AHH serbest fondur, biraz daha dengeli bir dağılım olur demiştim ama bu fonun içerisinde maalesef bolca GeBeresiCe var, dolayısıyla fonun getirisi kuşa döndü. Son yılların en beceriksiz fonuna imza attı Azimut, tebrikler

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    RPD bu aralar iyi getirmemeye başladı.
    OSD zaten PPF'lerin altında.
    OSD'leri NZH ve PPZ yapmayı düşünüyorum.
    RPD'den çıkıp eurobond fonu mu alsam?
    Rpd gayet iyi gidiyor bence, düşüşlerde çok korkutmuyor aylık getiri %2-3 civarı olursa böyle bir fon için yeterli zaten. Mevduat üstü biraz risk alarak kazanc için Gtf ve pdd fonlarda değerlendirilebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Maalesef ben de aynı durumdayim. Ben bir de bunun serbest fon olanini aldım. Fonun adı AHH, tek kelime ile rezil bir fon. AHH serbest fondur, biraz daha dengeli bir dağılım olur demiştim ama bu fonun içerisinde maalesef bolca GeBeresiCe var, dolayısıyla fonun getirisi kuşa döndü. Son yılların en beceriksiz fonuna imza attı Azimut, tebrikler

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Anlaşılan bu fon işi de artık borsamıza döndü bu sene hiç tadı tuzu kalmadı, riski düşük olandan alsak mevduattan farkı yok, riski yüksek alsak çoğunlukla zarar ediyoruz, sonra aylarca bekle dur. Özellikle Azimut ve Tacirlerden uzak duracağım bundan sonra.

PPZ getiri 18.82ye indi zaten..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    bereket versin

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    18.82 ne yaw...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

8. faiz indiriminden sonraki günlerde tahvil faizlerinden doğrudan etkilenip sıfır kar eden ve son günlerde verdiği açığı kapatan osd hariç zaten tüm ppf ve baf'ların günlük getirisi %5 civarında düştü. politika faizi de %5 düşmüştü zaten şaşılacak bir şey yok.

Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •