Sayfa 564/852 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Benim yapacagim yorumlar ciliz ve komik kacabilir. O yuzden topa girmemeyi tercih ederim. Sadece onemli olabilecegini dusunduklerimi buraya tasiyorum.
    Trende beraberiz.

Tsk

2. Her yorum bilgi ve öngörü taşıyorsa değerlidir. Buyurun Sayın Walk-in

3.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Alintidir:
    "....Tacirler, Bizim menkul, Şeker ve A1 capital hisseden çikmis durumda..Satan hala şeker. Alan ise iş yatırım ve ky"...

YTD
    Şeker de yüklü bir miktar yatırımcı dostlarimizdan (karindeşen) birininin mali var diye dusunuyordum..sifirlanmaz orası umarimen sağlam kalelerden biriydi...

4.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Alintidir:
    "....Tacirler, Bizim menkul, Şeker ve A1 capital hisseden çikmis durumda..Satan hala şeker. Alan ise iş yatırım ve ky"...

YTD
    Birde orti 20 günlük takasda seker yatırımda oyle bir satış gözükmüyor ..eminmisin

5. Pastayi atabilecek bi ortak varmi acaba

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

7. Tskler devil hunter

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Benim yapacagim yorumlar ciliz ve komik kacabilir. O yuzden topa girmemeyi tercih ederim. Sadece onemli olabilecegini dusunduklerimi buraya tasiyorum.
    Trende beraberiz.

Tsk
    Sizin eski yorumlarınızıda takip ettim. Migros tansaş birleşmesi 0,15 krş bu birleşmeye benzetmeler vs.

Ayrıca Üstat Devil in biraz önce attığı takas işlemlerini incelemenizi tavsiye ederim.
    Emin olmadan yanlış yönlendirme yapmayalım.
    Lütfen.
    Asla yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 564/852 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •