Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 565/1014 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. '' Her Hintlinin-Çinlinin bir araba aldığını ve yaratacağı petrol talebini düşünebiliyormusun janım ? ''

söylemiyle

petrolü 150 dolara çıkartmışlar idi ...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Beyler, emlak alırken pazarlıkla en fazla yüzde kaç indirim kopardınız? Özellikle müteahhitlerle sıkı pazarlıkla en fazla ne kadar indirim kazanılabilir?
    Markalı projeleri bilmem.
    Bunun dışındakiler için şunu diyeyim,
    Lansman-topraktan-erken rezerve-tanitim fiyatı v.s.
    Ne derse desin, örneğin 335 bin fiyat var ise müşteri 15-20 bin indirirse bunu kar, düz 300 bine anlaşır ise bunu zafer olarak algılıyor.
    Mutehait genelde zaten bu örnekte en çok 300 bine esnerim mantığında. Yani daire aslinda zaten 300 bin TL.
    Halbuki sen (özellikle inşaat bitmemiş ise) alırken kazanmalisin. Bunu da açıkça söylemekte sakınca yok.
    Senin kafandaki rakam EN ÇOK 250 ( o da oğlanın sünnet takıları ile) en çok da 260 (hadi hanımın 2-3 bileziği)
    Veeee en önemlisi 250 tak diye canlı ve hemen tapuyu verdiğin saat hesabında demelisin.
    Bunu kabul edecek mütehaidi bulacağına emin olabilirsin. Ama canlıyı göstermen şart
    Son bir not, bunları konuştuğun kişi mini etekli satış temsilcisi değil, mütehaidin bizzat kendisi veya babasinin sağ kolu durumundaki oğlu olmalı
    335 bine satışa konmuş daireyi 250 ye almanın benim bildiğim başka yolu yok
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    fakirleri hala geliyor

bizim kayserideki annemin dokuntu evine bakmaya gitmistim hem kirayi alacaktim hem akraba ziyareti falan

eve bir girdim zaten kotu mahalle tamam ama halida uyuyan iki kiz gordum biri sagir sanirim engelli oburude kansermis ama ucak muhendisi

neyse Turkce anlamadilar dedigimi ama muhendis olan Ingilizce anliyor cat pat

sonra anladimki kiraci onlar degilmis bizim kiraci gitmis daha yuksekten bunlar kiraya vermis

kizla konusmam dan sunu anladim. Kayseri de bile bunlara bakan para yardimi yapan Unesco mu united nations mi adini unuttugum bir uluslararasi kurulus yardim ediyormus cunku kirayi nasil odediklerini sordum bu kurumdan bahsettiler

Aldik kizlari 3-4 aylik kirayi toptan almak icin bu kuruma gittik. Bildigin ishaninda bir ofise geldik. Oranin manageri bize parayi vermeyi kabul etmedi bizde kizlari disari atariz dedik. Daha kizlarin kira kontrati bile yok kiraci nerede belli degil

neyse akrabalar araya girdi kizlar bir lokantada kacak calisarak kirayi oderiz falan diyince biraktim

Amerikadan gelip nelerle ugrastim yarabbi. Sene 2008

Kizlar ellerindeki butun parayi essekciye vermis. Essek ustunde daglardan Iran TR siniri arasinda gecis yaptiranlara bu ad veriliyormus flan filan. bilmem kac yuz dolar vermisler. Nereden buldunuz o kadar parayi dedim kiz suratima bakip tuhaf bir sekilde gulumsedi. Neyse anladim ben olayi

Hayat cok tuhaf, hersey tuhaf.

Millet bodrum da beach club a giderken ben nelerle ugrastim.
    Sende insanlığın zerresi olmadığını anlamamıza vesile bir olay daha çok teşekkürler,birde utanmadan anlatıyor,şimdiden buna yancı çıkacak olan olursa ,evet benzer durumlarda insanlığı ön planda tuttum,yine tutarım,bu şahsın on da biri kadar zengin değilim ama ondan 10 kat iyi yaşamışımdır,nereden mukayese yapıyorsun derseniz,adam ABD den buraya gelip piknik tüple tatil yapmakla övünüyor :eve bir girdim zaten kotu mahalle tamam ama halida uyuyan iki kiz gordum biri sagir sanirim engelli oburude kansermis ama ucak muhendisi''diye yazıyor ve bu zavallıları 3 kuruş için evden atmakla tehdit ediyor,sen zaten Amerikalı olmuşsun,insanlığın zerresi kalmamış sende Yazık sana çok yazık

Ağaoğlu’ndan sektördeki durgunlaşmayla birlikte iflas uyarısı
    Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz yıl yaşanan bir iflas olayını hatırlatarak müteahhitler için endişelerini paylaştı.

dedik bedavadan satarsanız böyle olur tabi.

yap +% 60 daha betona.

batan batmayan belli olsun :D

bedavaya satarsanız olacağı bu !
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sende insanlığın zerresi olmadığını anlamamıza vesile bir olay daha çok teşekkürler,birde utanmadan anlatıyor,şimdiden buna yancı çıkacak olan olursa ,evet benzer durumlarda insanlığı ön planda tuttum,yine tutarım,bu şahsın on da biri kadar zengin değilim ama ondan 10 kat iyi yaşamışımdır,nereden mukayese yapıyorsun derseniz,adam ABD den buraya gelip piknik tüple tatil yapmakla övünüyor :eve bir girdim zaten kotu mahalle tamam ama halida uyuyan iki kiz gordum biri sagir sanirim engelli oburude kansermis ama ucak muhendisi''diye yazıyor ve bu zavallıları 3 kuruş için evden atmakla tehdit ediyor,sen zaten Amerikalı olmuşsun,insanlığın zerresi kalmamış sende Yazık sana çok yazık
    adam abd ye gitmekle hayatının kazığını yemiş. bırakta o kadar ölü kedi sıçraması olsun
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

6. Herkes kendisi gibi degil tabi.

Onlar dusunemiyor, belediyenin park alanini telle cevirip, ozel at'la gezi alaniniz diye tanitmayi.

Makyavel'in bir sozu vardir, " Amac, araci mesru kilar.!"

Bu adam para icin baska seyler de satar.

Ahmetg Guest
    Nef projesinde 2 gunde 500 e yakin daire satildi

http://www.hurriyet.com.tr/nef-hafta...tirdi-40619934

Daha once bu yazilari post ettigimde kiziyordunuz yalan haberlere inanma burasi Turkiye falan

simdi bu haber yalanmi?

yalansa bravo cunku sirket ismi projenin yeri fiyatlar hersey apacik belli

eger yalansa koskoca Hurriyet gazetesi nasil yalan haber yapabiliyor?

Dogruysa kriz varda bu kadar ev nasil satiliyor?

Sayfa 565/1014 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •