Sayfa 565/1015 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: Viop LIX

1. ABD ADR

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Open AI Sora video model çıkmış.

Yazılan senaryoyu videoya dönüştürüyormuş.

Normalde karakterleri değiştiren uygulamalar vardı bu sıfırdan yapıyor gibi.

<<<<<<<<<

https://twitter.com/sambhavgupta6/st...54106345439477

Sambhav Gupta
    @sambhavgupta6
    �� Good Bye Reality

Every single video in this thread was generated by Open AI's new text to video model "Sora" ��
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sanırım ak tayfa enerji hisselerine gömülmüş
    ak mıyım kara mıyım bilmiyorum ama epey bir enerji hissesi topladım. öncesinde sayfalarca faaliyet raporu okumuştum.

bu işin kurulumundan tedariğinden tut, üretimi dağıtımı vs tüm süreçlerde işler yapan şirketleri tercih ettim. biraz daha ekleme de yapacağım.

artık kısmetimizde varsa dayak da yeriz. yapacak bir şey yok

bu arada erdemir de bir nevi enerji devine dönüşecek. ama çok zaman var.

4. geriye dönük mesajlara göz attım
    anladığım ABKA ne var ne yok, parayı pankalara gömmüş
    çaktırmadan da uzak durun yazmış
    ..

5. Gaz iyidir gaza gelmemek daha iyidir emme ben baya oldu geleli

Yanında selo dedik ,niye dedik bademin parmağı var,tvf araplara pat diye seder diye az da olsa dursun,

Hem bunlar yeni enflasyon muhasebesi nden pozitif etkilenecek diye 5ahmin ediyom.

Millet uyanana kadar Üsküdarda olmak var,

Doğru zamanda doğru yerde durmak lazım, sermaye tek çatı altında hep,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Gecen hafta kiyma 350idi carfur da,şimdi 400ustu,bu durum da tlyi harcayan kazançlı ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ak mıyım kara mıyım bilmiyorum ama epey bir enerji hissesi topladım. öncesinde sayfalarca faaliyet raporu okumuştum.

bu işin kurulumundan tedariğinden tut, üretimi dağıtımı vs tüm süreçlerde işler yapan şirketleri tercih ettim. biraz daha ekleme de yapacağım.

artık kısmetimizde varsa dayak da yeriz. yapacak bir şey yok

bu arada erdemir de bir nevi enerji devine dönüşecek. ama çok zaman var.
    Sizler çerezsiniz ak tafya denilen ekipten tek kişi bu forumu cebinden çıkarıp bozuk para diye dilencilere verir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Gecen hafta kiyma 350idi carfur da,şimdi 400ustu,bu durum da tlyi harcayan kazançlı ,
    2,5 ay önce kazandan 275 e aldım kaliteli az yağlı kıymayı o zaman ankarada 350 idi 2 hafta önce 340 a aldım ankarada baktım 400 e vurmuş dün baktım 450 olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 565/1015 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •