Sayfa 566/853 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Alicemal önümüzdeki günler için birileri borsa için pek iyi şeyler demiyorlar fena dövecekler diyolar
    Oy verenlerimden üç beş bin alicemal sever hisse almıştır belki, iki laf edem yol gösterem de kaybetmesinler demiyor

Bari, "ben seçilince hiç kaybettirmeyen borsa dizayn edeceğim" dese

Cumartesi pazar borsa ile ilişiğini kesiyor alicemal sabah gelşr erkenden ama içime kötü şeyler doğuyor borsayı coinleri gömecekler doları altını uçuracaklar hissine kapıldım ni an
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Cumartesi pazar borsa ile ilişiğini kesiyor alicemal sabah gelşr erkenden ama içime kötü şeyler doğuyor borsayı coinleri gömecekler doları altını uçuracaklar hissine kapıldım ni an
    En güzeli valla.
    Yürüyüş, domateslerle ilgilenmek.
    Lakin, biz oy verenleri de düşünmek gerek.

Hamiş: Domateslerin yanına bir iki ocak da cin biber iyi olurdu. Menemen acısız yavan olur.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Alicemal önümüzdeki günler için birileri borsa için pek iyi şeyler demiyorlar fena dövecekler diyolar
    Zaten bu seviyeler Türkiye ekonomisini doğru yansıtmıyordu ki........Sizce şu ortam 1400 leri hak ediyor mu?Ama para arzı o kadar çok ki,bizi bile ihya etti.......

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Cemal aga şimdi Habertürk e bakıyorum Oylum Talu diye bı kadın var , yüzünü inceleyince , bütün özellikleri yuz hatlarında mevcut , yabancıdan döllenme olmamış 😀 bı de Melike Ayan var blumberg te boş bos konuşur aynısinin tipkisi .😀
    Oylum Talu tipine, pozisyonuna ve ailesine bakınca melez ibrani-yahudi olma ihtimali var. Tipi saf değil. Ama sadece ihtimal.
    Melike Ayan tipine bakınca bu ibrani kökenlidir direk dedim.

Zaten medyada önde gelen biri ise direk yahudi-ibranidir diyeceksin. Sonra acaba değilmi diye inceleyeceksin. Bazı sektörlere ibraniler doluşmuşlar, medya bunların başında geliyor. Medya ve film sektörü ibrani yahudilerin kontrolunde.
    Ayan soyadını bir yerden biliyorum ya, şimdi hatırlamadım.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Oy verenlerimden üç beş bin alicemal sever hisse almıştır belki, iki laf edem yol gösterem de kaybetmesinler demiyor

Bari, "ben seçilince hiç kaybettirmeyen borsa dizayn edeceğim" dese
    Yaw günahımı alma alyel, endeks aylar önce 1600 leri geçince bundan sonra bir müddet yataya sarar demiştim. 1650 yi geçincede long kapamıştım ve dönecek demiştim. Eski yazılara bakan bulur. Sadece MB başganının dehlenmesi hesapta yoktu.

Aşağıdan yukarı dönüşündede az miktar long almış ve bankalar virus dibinde demiştim. Korkarak long aldığımı söylemiştim.

3 hafta öncede tüm ahali korku içinde satmaya başlamışken, bilançoları açıklayacak bu kadar korkacak bir şey yok demiştim. Sonra endeks korktuğunuz gibi çakılmamış yükselmişti.

Üstelik tamamen VERİ ile bilgi veriyorum, soyut korku yada coşku salmıyorum.

Bunu yazdırdığınıza inanamıyorum.
    Son düzenleme : alicemal; 17-05-2021 saat: 09:53.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    ayhan uyarı için sağol. Dayak ihtimali mümkün. Bir kaç gün içinde işle bozulacak diyenler varsa sebep olarak ne söylüyorlar bilmem lazım.? Beni tanıdı iseniz VERİ olmadan hislerle hareket etmem.

Batı enflasyonu bizi yaz aylarında daha çok ağustos eylül gibi vurur diye düşünüyorum. BIST düşecek diyenler bu haftamı düşüş bekliyorlar.? Sebep yazmaları gerekir. Büyük ihtimalle USD seviyesi ve batı enflasyon korkusu ile sürü paniğe kapıldı. 3 hafta öncede paniğe kapılmışlardı.

Zaten ben full long gitmiyorum. Kontrollu gidiyorum. Kötü veri beklendiği günlerde azaltıp, sonra tekrar alıyorum filan. Azaltma artırma işlemlerim riskli olduğu için burada yazmadığımı söylemiştim.

Neleri yazdım. BIST 1650 üzerinde longları azalttığımı dönüş beklediğimi yazdım.
    Banka endeksi pandemi dibini gördüğünde long artırdığımı yazdım. O zamanki hisse XU030 maliyetim 1470. Sonrasında artır azalt vade değiştir filan maliyet değişti.

Bunları net yazdım. Diğer yaptıklarımı yazmadım çünki riskli idi. Hangi işlemim hatalı.?
    Birde MB başkanını atmadan önce long aldığımı yazmıştım, ertesi gün MB başkanını attı. Bu da kısmet ve benim suçum değil.
    Du yaw, bankacılık endeksindende 3 kontrat long aldığımı yazmıştım. Ondada maliyetim 1003,75. Aldığımı yazdıklarımda yüksek kârdayım.(MB olayı hariç) (MB olayı yüzünden toplamda zarardayım onuda belirteyim.)

.
    Son düzenleme : alicemal; 17-05-2021 saat: 10:04.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Mümkün. Zaten tayyip le ne zaman nefes aldıkki.?
    Hep korku ile yaşadık.

Sayfa 566/853 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •