Sayfa 567/690 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Sn tahmin ci 3 diyen arkadaş ben değilim.benim hedefim daha yuksek

2. 3-4 banka ile bisti 3700 e taşıdılar, % -5 ile geneli kıyıma soktular.., saat de manidar ona göre

3. Pardon hitabım Sn. İstus a olmalıydı..
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn tahmin ci 3 diyen arkadaş ben değilim.benim hedefim daha yuksek
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

4. Güzel bir zamanlama oldu şimdi alım için sabırla vaktini beklemek gerek.. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sevgili ŞEKERLİ, KLGYO dan sadece çerez parası kazandık diğer ana kağıtlardan kazandıklarımızla kıyaslayınca, ben de 1.64 ten vedalaştım, endekste geri çekilme mutlaka olacak, endekste tüm pozisyonlarımı bugün itibariyle kapatmış olacağım. KLGYO da 1.40-1.45 aralığında yeniden alıcı olurum. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Güzel bir zamanlama oldu şimdi alım için sabırla vaktini beklemek gerek.. YTD
    Valla bugün 12.400 tl zararım oldu. Allahtan alsat yaparak zararı bir miktarda indirdim. yoksa 20 yi geçecekti erikler bize girdi umarım karpuzlar speke girer, 160k oldu toplam maliyet 1.57 son iki günlük hesapta gözüken zarar, allahtan sizi dinlemişim bugün öğlen 57,56,54 e kadar bayağı verdim. Aşağıdan almasaymışım iyi olacakmış, ne yapalım gözümüzü hır bürümüş, Zaten yarım saat sonra devre kesici girdi

6. Bir bilenin sözünü dinlemek gerekiyormuş

7. Estağfurullah Sn. ŞEKERLİ, arada bir sizin gibi beklentilerimi paylaşıyorum ve yatırım tavsiyesi olmadan pozisyonumu da paylaşmakta sıkıntı duymuyorum, asla kimseye al ya da sat demiyorum, neticede benimki sadece bir öngörüdür bazen tutar bazen tutmaz ama ilime de kılıç çekilmez. Yediğim kazıklardan sonra yapı olarak temkinli hareketler yapıyorum. Şu an yüzde yüz nakitim. Endeks uzunca bir süredir aşırı alım bölgesindeydi. Bakalım.. endeksin 3200 ün altına inmesini beklemiyorum, sadece ortalamalara yaklaşması gerekiyordu sonrasında trend devam eder.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bir bilenin sözünü dinlemek gerekiyormuş

8. KLGYO nun 55 günlük AĞIRLIKLI HAREKETLİ ORTALAMASI 1.40 TL. Hissenin ana trendinin 1.40 ın altına inilmedikçe bozulmayacağını değerlendiriyorum. Sn. Hkm gibi uzun vadeci hissedarlar için sadece kısa bir mola olacaktır. Ben de 55 günlük ortalamalardan yada 5 kademe üstünden (140-1.45 aralığı) yeniden oyuna dahil olabilirim. 1.40 seviyesi çok önemli eğer kırılırsa kısmen de olsa STOP yapmak gerekebilir. Temel işine ise hiç girmiyorum, görüntüde güzel ancak patron hisselerinde bana göre teknik analiz temel analizin açık ara önüne geçer. YTD

Sayfa 567/690 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •