Sayfa 567/607 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Kağıtta yabancı yok diyoruz borsa ile birlikte buda düşüyor KY yüksek maliyet var hadi bekliyor herkes peki kim bu fiyatlardan malını satıyor neden satar? Tahtacı demeyin Tahtacı neden elindeki malı bu fiyatlardan satsın..Bende satmayacağım kesinlikle bu zamana kadar hiç zararına satmadım aldığım hisseyi yeri geldi bi kaç sene bekledim yinede satmadım..

-Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Sütün tahtası bu.Ha süt ha un.

3. Emirhan06 abi bunların maliyeti kaç ki bu fiyatlardan satıyorlar..

4.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Emirhan06 abi bunların maliyeti kaç ki bu fiyatlardan satıyorlar..

Bazen maliyetin önemi yoktur. Panik olursun satarsın , canın sıkılır satarsın , paraya ihtiyacın olur satarsın , başka yerde bir fırsat vardır satarsın...

Kaldı ki elinde 6-7 lira maliyetli insanlar bile vardır hala. Sonuçta 2020 martına kadar hisse 7 liralardan işlem görüyordu.

Ama sorun satanlarda değil , sorun endeks %1 yukarıda iken neden hala tahtaya alıcı gelmiyor. Sorun burada. Yoksa ortada ahım şahım satan da yok. Tahtanın alış kısmı boş olunca 3-5 bin lot satan 5-6 kademe indiriyor tahtayı.

Bu seviyelerden tahtaya alıcı gelmemesi enteresan. Bakalım bu komedi ne zaman bitecek.

5.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Sizin alıma çok az kaldı.
    Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Rutin aylık 200 liralık alımımı yaptım.. 15.76 /14.58 önem verdiğim seviyeler..ara alım için 15,76 yı her gün pasifte bekliyorum.. Maalesef kayıp Bi sene.. Umarım bayramdan sonra toparlanır

Tebrik ederim.Buraya kadar bekledi inşallah 15.76 yı görür demiştim dün kendi kendime.
    Sabırla alım için beklemekte büyük meziyet.

6. 14.58 i görmesin ama artık dicem ya,hiç belli olmuyor bu işler.

7. Sayın Mykskstar trend yukarı dönerse sizin için önemli olan üst fiyatlarıda duymak isteriz.

8. Mykskstar aylık 200 liralık alım diyorsun kaç ay önce verdiğin fiyata değdi hisse,ilk gördüğüm de hedefini hadi oradan be demiştim 200 liralık değilde bi kaç sıfırlı daha alım satım yapsan ne olur bilmiyorum )

Sayfa 567/607 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •