Sayfa 567/992 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Çarşamba tacirlerin alışları da 335,000 ad. fona gitti.
    Perşembe 200,000 bugün 60,000 nereye kadar gidecek böyle

2. Daha önce uyardım bir kez daha uyarayım bu tahta fazla toz kaldırmaya gelmez.Biz o imzamızdaki yazıyı boş yere koymadık.

Dün sosyal medya 50 ye yakın üstad ben tavanı bildim dedi.Bu üstadların 50 şer takipçisi olsa 50*50 = 2500 kişi

Her biri 1000 er lot alsa 2500*1000= 2,5 mln lot Hadi bin olmasın 500 er lot alsınlar eder 1,25 mln lot.

Ortada bu kadar mal var mı?

Tamam aralarından belki bir kaçı doğru analiz yapıyor ya diğerleri ne kolpacı.Tabii bu kişilerin peşinde olanlarda.

Tekrar edeyim dün konuşulacak zaman değildi bu tahta bu kadar gürültü kaldırmaz...

Bu tahtayı da herşeyiyle analiz edebilecek kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

O nitelikte olanda dün-bugün gıy gıy yapmaz işini yapar.Hele sosyal medyada şov peşinde hiç olmaz. Hele karşısındakiler işinde bu kadar pro iken.Herkese iyi hafta sonları olsun.

Sayın Göltaş buralarda olmanız güzel.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 04-02-2022 saat: 23:43.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Burada olanlara okuyanlara kıyağım olsun. Genel piyasa yatırımcı olanlar kumarcı olmayanlar gün gelecek ilginç seanslar olacak sabredebilene.

Ama yok kredili yok vioptu yok kaldıraçtı bu kafada olanların işi zor.

Bura ile ilgili kolay kolay yorum yapmam bundan sonra.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Daha önce uyardım bir kez daha uyarayım bu tahta fazla toz kaldırmaya gelmez.Biz o imzamızdaki yazıyı boş yere koymadık.

Dün sosyal medya 50 ye yakın üstad ben tavanı bildim dedi.Bu üstadların 50 şer takipçisi olsa 50*50 = 2500 kişi

Her biri 1000 er lot alsa 2500*1000= 2,5 mln lot Hadi bin olmasın 500 er lot alsınlar eder 1,25 mln lot.

Ortada bu kadar mal var mı?

Tamam aralarından belki bir kaçı doğru analiz yapıyor ya diğerleri ne kolpacı.Tabii bu kişilerin peşinde olanlarda.

Tekrar edeyim dün konuşulacak zaman değildi bu tahta bu kadar gürültü kaldırmaz...

Bu tahtayı da herşeyiyle analiz edebilecek kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

O nitelikte olanda dün-bugün gıy gıy yapmaz işini yapar.Hele sosyal medyada şov peşinde hiç olmaz. Hele karşısındakiler işinde bu kadar pro iken.Herkese iyi hafta sonları olsun.

Sayın Göltaş buralarda olmanız güzel.
    Şimdi burada olay şu mu?
    Kolpacıların yancıları 1m 250 bin hisse aldı, alamayanlar bugün aldı. Eee şimdi ne olacak 1.5 m lot hisse alan adamlara para mı k aazandırac ask tahtacı?
    O zamn sattırmak için takla parente atacak, iyide ne kadar süre?

5.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Şimdi burada olay şu mu?
    Kolpacıların yancıları 1m 250 bin hisse aldı, alamayanlar bugün aldı. Eee şimdi ne olacak 1.5 m lot hisse alan adamlara para mı k aazandırac ask tahtacı?
    O zamn sattırmak için takla parente atacak, iyide ne kadar süre?
    Onların alayı bugün kaçmıştır zaten.Tahtacı neden doldurmadı sağ tarafı?
    O kolpacıların sözüyle atlayıp,3-5 bin serbest satanın arkasına diğerleri takılmaz mı?

Birbirini yerler,çiğnerler satarken.

Oyuncu neden doldursun ki alışları,2 lira daha aşağıdan almak varken.

6. Ne zor tahtaymiş ya... Iki yildan beri para yedirmedi gitti..
    Topik sakinleri, ben neden Parsan tutmaliyim ?
    Biraz yazinda biraz hirslaniyim. Yoksa satacam bu meymenetsizi..

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Tahtaya çok atlayan olmuştu bilmem ne kimse atlamazsan götürmüyor millet atlayınca götürmüyor e nasıl gidecek bu tahta her zaman birileri alacak bunu böyle mantıksız iş olmaz götüresin varsa bir iki tavan çeker bi sallarsın yoluna devam edersin bir götürsün bakayım yüzde 20-30 o orta uzuncuların bile yüzde 80 i verir elindekini onu bunu geç arkadaş biri yazmıştı Güriş para yedirmez kimseye diye esas olay budur.Yıllardır ne adam gibi kağıdı sürdüler ne temettü verdiler ne bedelsiz yaptılar ne bir kap attılar bunlar kan emici varsa aksini iddia eden buyursun

8. Dosta gider 120donum*10IMG_20220205_125019.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 567/992 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •